pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Aktuality z poistenia za rok 2014

Logo Netfinancie - aktuality

Od nového roka už staré kolky neplatia

18.12.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Elektronické služby sú už takmer všade. Čo sa týka platieb, tie elektronické používame už dlhšie. Až teraz však prišli na rad aj kolky. 31. decembrom sa totiž nerozlúčime nadobro iba s rokom 2014, ale aj s používaním kolkových známok.


Logo Netfinancie - aktuality

O novom zákone o poisťovníctve aj o niečom úplne inom: 2. časť

27.11.2014 | Autor: Vladimír Kožuch

Ako som už spomínal v predchádzajúcom článku, návrh nového zákona o poisťovníctve priniesol aj zmeny v zákone o povinnom zmluvnom poistení. Okrem už spomínaných zmien, týkajúcich sa zániku poistenia, definuje aj povinnosť poisťovne „zohľadňovať celkový predchádzajúci škodový priebeh poistenia zodpovednosti poistníka,


Logo Netfinancie - aktuality

O novom zákone o poisťovníctve aj o niečom úplne inom: 1. časť

24.11.2014 | Autor: Vladimír Kožuch

V týchto dňoch predkladá ministerstvo financií do parlamentu na schválenie nový zákon o poisťovníctve. Ako je už v našej malej krajine zvykom, k hlavnej právnej norme, v tomto prípade zákonu o poisťovníctve, sa opäť pritrafila zmena v úplne inom samostatnom zákone, a to v zákone o PZP.


Logo Netfinancie - aktuality

ERGO u nás ponúka už aj krátkodobé cestovné poistenie

12.11.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Ročné cestovné poistenie od ERGO Poisťovne si u nás môžete uzatvoriť už dlhšie. Dnes sme k nemu pridali aj krátkodobé. V rámci nášho porovnania cestovného poistenia tak máte ďalšiu ponuku, ktorá vám rozšíri vaše možnosti výberu.


Logo Netfinancie - aktuality

Nové ceny PZP pre rok 2015 už máme k dispozícii!

03.11.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Každoročne musia poisťovne ku koncu októbra zverejniť nové sadzby poistného pre nasledujúci rok. Od dnešného dňa si tak naši klienti môžu porovnávať ponuky povinného zmluvného poistenia s aktuálnymi cenami, platnými už pre rok 2015. Stačí využiť našu kalkulačku!


Logo Netfinancie - aktuality

Novinkou u nás je zdravotné poistenie a jeho kalkulačka!

06.10.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Svojim klientom sa snažíme okrem najvýhodnejších poistných produktov poskytovať aj kvalitné odborné poradenstvo. Aj z tohto dôvodu vám prinášame novinku na našej stránke – kalkulačku zdravotného poistenia spolu s množstvom praktických informácií o ňom.


Logo Netfinancie - aktuality

Porovnávame už aj PZP poisťovne Genertel!

26.09.2014 | Autor: Netfinancie.sk

U nás si už PZP vyberie skutočne každý! Výber je totiž opäť o niečo širší. Konkrétne o poisťovňu Genertel, ktorú sme od dnes zaradili medzi naše partnerské poisťovne. Aj jej ceny a ponuky povinného zmluvného poistenia si tak môžete porovnávať v našej kalkulačke a na základe výsledkov sa nezávisle rozhodnúť.


Logo Netfinancie - aktuality

Máme víťaza druhého ročníka našej súťaže „Vyhraj 1000 eur“

24.09.2014 | Autor: Netfinancie.sk

V období od 19.09.2013 do 18.09.2014, teda celých 12 mesiacov, ste mali možnosť zapojiť sa do našej súťaže „Vyhraj 1000 eur“.


Logo Netfinancie - aktuality

Žiadosť o stavebné povolenie podáte už aj elektronicky

21.08.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Ste aj vy znechutený z komplikovanej a zdĺhavej administratívy, ktorá sa so získaním stavebného povolenia spája už desiatky rokov? Tak to vás nasledujúcou správou určite potešíme. Pripravovaná novela stavebného zákona by mala okrem iných zmien totiž priniesť aj novinku - online podávanie žiadostí o udelenie stavebného povolenia.


Logo Netfinancie - aktuality

Do porovnania cestovného poistenia pribudla ďalšia poisťovňa

13.08.2014 | Autor: Netfinancie.sk

V rámci skvalitňovania našich služieb a rozširovania našej ponuky máme pre cestovateľov a dovolenkárov dobrú správu. Do našej ponuky poisťovní pre cestovné poistenie pribudla nová poisťovňa – ERGO Poisťovňa, a.s..


Logo Netfinancie - aktuality

Ideálnejší čas na kúpu nehnuteľnosti už nebude!

05.08.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Ak ste v blízkej budúcnosti mali v pláne zainvestovať a kúpiť si rodinný dom či byt, máme pre vás dobrú správu. Podľa názorov viacerých trhových analytikov je na to teraz priam ideálny čas. Nielen že ceny nehnuteľností výrazne klesli, ale došlo aj k zlepšeniu pomeru medzi cenami bytov, výškami úrokov a priemerných miezd.


Logo Netfinancie - aktuality

Registrácia vozidiel s pravostranným riadením už aj u nás!

27.06.2014 | Autor: Vladimír Kožuch

Ak ste si doviezli vozidlo, ktoré má riadenie na pravej strane, už nemusíte riešiť problém ako ho zaregistrovať. Podľa rozhodnutia Európskeho súdneho dvora môže byť registrované vo všetkých členských krajinách EÚ rovnako ako auto s „klasickým“ ľavostranným riadením.


Logo Netfinancie - aktuality

Ako hodnotí svoj rok 2013 poisťovacia skupina Groupama?

15.04.2014 | Autor: Vladimír Cvik

Najväčšia poisťovňa Francúzska – Groupama - pôsobí v jedenástich štátoch, medzi ktorými má zastúpenie aj Slovensko. Od roku 2009 tu vykonáva poisťovaciu a bankovú činnosť a poskytuje súvisiace služby ako pobočka maďarskej poisťovne pod názvom Groupama Garancia poisťovňa a.s..


Logo Netfinancie - aktuality

PZP od Allianz teraz rýchlejšie a jednoduchšie – online!

08.01.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Online spôsobom si už môžete prostredníctvom nás uzatvoriť aj povinné zmluvné poistenie od poisťovne Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.. Práve vďaka tejto službe je uzatváranie poistenia jednoduché a rýchle!