pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Porovnávame už aj PZP poisťovne Genertel!

26.09.2014 | Autor: Netfinancie.sk

U nás si už PZP vyberie skutočne každý! Výber je totiž opäť o niečo širší. Konkrétne o poisťovňu Genertel, ktorú sme od dnes zaradili medzi naše partnerské poisťovne. Aj jej ceny a ponuky povinného zmluvného poistenia si tak môžete porovnávať v našej kalkulačke a na základe výsledkov sa nezávisle rozhodnúť.

Základné informácie o Genertel poisťovni

Genertel poisťovňa je prvou online poisťovňou na slovenskom trhu, keďže jej poistné produkty je možné dojednať len telefonicky alebo cez internet. Práve vďaka tejto skutočnosti vie v niektorých prípadoch ponúkať výhodné a konkurencieschopné ceny. Extra výhody v podobe nižšieho poistného poskytuje najmä bezškodovým vodičom. Pri stanovovaní výšky poistného berie do úvahy viaceré parametre, ako napríklad vek a bydlisko vodiča, ako aj parametre vozidla. Na rozdiel od väčšiny poisťovní poskytujúcich PZP aj parameter hmotnosť auta.

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že poisťovňa Genertel ponúka povinné zmluvné poistenie najvýhodnejšie skupine starších vodičov s dlhodobým bezškodovým priebehom, ktorí bývajú v menších mestách a jazdia na menších vozidlách. Na základe porovnania si však sami zistíte výšku poistného šitú priamo na vás a vaše vozidlo.

Veríme, že doplnením ďalšej poisťovne do nášho porovnania získate opäť širšie možnosti výberu a uzatvárania povinného zmluvného poistenia. Viac informácií o poisťovni Genertel nájdete na našej stránke.