pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Poistenie autoskla

Získajte komplexnú ochranu čelného skla len za 19 eur na rok!
Poistiť si môžete aj poškodené autosklo, a to všetko
bez spoluúčasti, dokazovania viny a administratívy.

Čelné sklo - poistenie autoskla

Najvýhodnejšie poistenie čelného skla

Boli ste niekedy nepríjemne prekvapení pri pohľade na svoje autosklo? Veď čo i len malá prasklinka vám vie čelné sklo natrvalo poškodiť. V prípade väčšej praskliny už nejde len o estetický problém, ale aj o technickú nespôsobilosť vozidla, pri ktorej vám hrozí finančná pokuta. Dokonca nemusíte prejsť technickou kontrolou, pretože vaše čelné sklo nebude zodpovedať daným požiadavkám. Čo robiť v takom prípade? Ako opraviť či vymeniť poškodené autosklo, ale pritom neplatiť veľa či dokonca ušetriť? Cez výhodné poistenie HORNET ASSIST, ktoré Vám zabezpečí vaše autosklo!

Čo ponúka poistenie čelného skla od HORNET ASSIST?

Poistenie pre čelné sklo či autosklo od spoločnosti HORNET je výnimočné z viacerých hľadísk, možno najvýraznejším je jeho cena (od 19 € na rok), ale i možnosť poistiť nepoškodené, ale i poškodené autosklo. Čo všetko teda poistením autoskla od HORNET získate?

 • komplexnú ochranu pre vaše čelné sklo
 • bezkonkurenčné ceny za poistenie:  autosklo vám opravíme alebo vymeníme už od 19 € na rok
 • služby mobilného autoservisu, ktorý vám opraví alebo vymení čelné sklo u vás doma alebo v práci, takže sa vyhnete riziku uloženia pokuty
 • vybavenie všetkých administratívnych záležitostí
 • nepretržité komplexné poradenstvo pre vás

Ktorý variant poistenia čelného skla si vybrať?

Ak sa rozhodnete pre jeden z produktov HORNET ASSIST – HORNET ASSIST REGULAR alebo HORNET ASSIST HELP – nebudete musieť:

 • naháňať vinníka, ktorý vám autosklo poškodil a domáhať sa uznania viny
 • preukazovať vinu poisťovni
 • strácať čas vybavovaním dôkazov, potvrdení a iných papierov
 • platiť za opravu či výmenu čelného skla, prípadne spoluúčasť z havarijného poistenia

Poistenie čelného skla Hornet Assist Regular

HORNET ASSIST REGULAR je poistenie určené pre nepoškodené autosklo. Ak sa chcete zabezpečiť pre prípad, že sa vám poškodí alebo zničí čelné sklo, či už v dôsledku odleteného kamienka, skalky či iného predmetu z vozidla idúceho pred vami, je toto samostatné poistenie pre vaše autosklo ideálne. Nemusíte si uzatvárať žiadne iné poistenie a platiť nič navyše. Už za 19 € ročne získate komplexnú ochranu pre vaše autosklo, vďaka ktorej vám bude čelné sklo v prípade potreby opravené alebo vymenené. Pritom nebudete musieť nikoho naháňať, aby si priznal vinu. Poistenie pre autosklo HORNET ASSIST REGULAR vám zabezpečí:

 • 2-zložkovú nanotechnologickú ochrannú vrstvu nanesenú na vaše čelné sklo
 • bezplatnú opravu či výmenu autoskla
 • bezplatný mobilný servis

pre osobné, dodávkové i nákladné vozidlá nad 3,5 t. Všetko pre vaše autosklo za bezkonkurenčnú cenu už od 19 € ročne.

Poistenie čelného skla Hornet Assist Help

Podcenili ste riziko, že sa vám môže čelné sklo poškodiť, či už vinou vozidla idúceho pred vami alebo v dôsledku živelnej udalosti a neuzatvorili ste si naň žiadne poistenie? Čo však robiť, ak sa vám čelné sklo poškodilo a to bez poistenia? Aj pre takýto prípad má HORNET riešenie. Je ním poistenie na autosklo HORNET ASSIST HELP, ktorý Vám poistí i poškodené autosklo, už od 39 € za rok. Na základe zisteného stavu poškodenia vám bude čelné sklo buď opravené alebo výhodne vymenené. V rámci poistenia autoskla HORNET ASSIST HELP tak získate:

 • 3-zložkovú nanotechnologickú ochrannú vrstvu na vaše čelné sklo
 • bezplatnú opravu pre vaše čelné sklo
 • 1x výmenu autoskla za zmluvné obdobie (zvýhodnené podmienky obsahuje poistná zmluva)
 • bezplatný mobilný servis

pre osobné, dodávkové i nákladné vozidlá nad 3,5 t. Samotné poistenie na autosklo od 39 € a výmena čelného skla už od 78 €.

Neviete sa rozhodnúť ako zabezpečiť svoje autosklo? Pozrite sa, ako možno opraviť či vymeniť čelné sklo a uvidíte, že poistenie autoskla je najvýhodnejšia možnosť!