pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Online poistenie má množstvo výhod!

Znak fajky - porovnanie

Nestranné porovnanie cien

Uprednostňujeme klienta, nie poisťovňu!
Ceny jednotlivých poistení vám vypočíta a porovná naša online kalkulačka, ktorá ich zoradí od najnižšej po najvyššiu. Najvýhodnejšie poistenie je vám teda vždy odporučené na základe najnižšej konečnej ceny, nie podľa poisťovne. Týmto spôsobom vám vieme skutočne garantovať najobjektívnejšie porovnanie na trhu.

Znak fajky – najlacnejšie poistenie

Najnižšie ceny na trhu

Neplaťte za poistenie viac, keď nemusíte!
Ceny nášho online poistenia sú vďaka zľavám a bonusom nižšie ako tie, ktoré ponúkajú kamenné poisťovne či poisťovací poradcovia. Naše sadzobníky pravidelne aktualizujeme, takže si správnosťou výpočtu môžete byť vždy istý. Ceny vypočítané našou kalkulačkou sú konečné, bez príplatkov a navýšení.

Znak fajky – online uzatvorenie

Pohodlné uzatvorenie zmluvy

Vaše pohodlie a spokojnosť sú pre nás prvoradé!
S pomocou našej online kalkulačky si ceny poistenia vypočítate a porovnáte za pár minút, a to celkom sami. Rovnako jednoducho a pohodlne si tiež uzatvoríte poistnú zmluvu. Všetko potrebné tak vybavíte z domu, bez nutnosti manuálneho porovnávania produktov a cien, či zdĺhavého chodenia z poisťovne do poisťovne.

Znak fajky – rýchla platba

Platba priamo poisťovni

Využiť u nás môžete aj online službu CardPay!
Platba poistného ide vždy od klienta priamo do poisťovne. Pre tých, ktorí uprednostňujú moderné a rýchle typy platieb, je k dispozícii služba CardPay. Okamžitá úhrada kartou je k dispozícii, napr. pri PZP, cestovnom či havarijnom poistení, vďaka čomu získate poistnú ochranu ihneď a bez čakania. Pre fanúšikov mobilných aplikácií ponúkame aj možnosť PAY by square – platbu pomocou QR kódu.

Znak fajky - poradenstvo

Bezplatné a odborné poradenstvo

Zodpovieme vaše otázky, vyriešime vaše problémy!
Všetkým našim klientom ponúkame kvalifikované poradenstvo, tak pri uzatváraní poistenia, ako aj počas celej doby trvania poistného vzťahu. Zdarma a ochotne vám pomôžeme pri riešení problémov, komunikácií s poisťovňou alebo likvidácii poistnej udalosti. Naše služby sú dostupné každému, kto ich potrebuje.