pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Naše referencie a obchodní partneri

Už od vzniku našej spoločnosti sa snažíme spolupracovať s tými najlepšími odborníkmi a svojich obchodných partnerov si vždy svedomito vyberáme.

Logo SME

SME.sk

V rokoch 2010 až 2011 sme spolupracovali s denníkom SME. Na jeho internetovom portáli sme spravovali samostatnú subdoménu, ktorá sa zameriavala na problematiku poistenia a porovnávanie cien PZP.


Logo Telekom

Slovak Telekom

V rokoch 2007 až 2012 sme spolupracovali so spoločnosťou Slovak Telekom, a to na projekte Info Asistent, v rámci ktorého bola klientom ponúkaná možnosť porovnania cien PZP online a po telefóne.


Logo Zoznam

Zoznam.sk

Spolupráca s portálom Zoznam.sk sa začala ešte v roku 2007, kedy bola na ich stránkach zverejnená naša online kalkulačka pre porovnanie cien PZP. Išlo o vôbec prvú kalkulačku tohto typu na Slovensku.


Logo Lyoness

Lyoness

Medzi našich významných obchodných partnerov patrila od roku 2009 aj spoločnosť myWorld Slovakia, s.r.o. (Lyoness), ktorá prostredníctvom tzv. klientskej karty umožňovala svojim klientom vrátenie peňazí z každého nákupu.


Logo Autovia

Autovia

Našim obchodným partnerom je od roku 2012 aj spoločnosť Autovia – jeden z prvých inzertných portálov o automobiloch na Slovensku. Súčasťou ich ponuky sú aj naše sprostredkovateľské a poradenské služby.


Daľší partneri

najnakup.sk, topshopping.sk, motoride.sk, penzion-astoria.sk, meteo.sk, skcredit.sk, superdeal.sk, vodicak.sk, motoarena.sk, pneuok.sk, autovesys.sk, dopytrealit.sk, suzukiclub.sk, kanoe.sk, motocykel.sk, motorbike.sk, motormania.sk a mnoho daľších.

Staňte sa našim partnerom »

Netfinancie v médiách

Naše poradenské služby sú určené pre každého, kto ich potrebuje. Dôkazom toho je aj pravidelná účasť nášho poisťovacieho poradcu Mgr. Vladimíra Cvika vo viacerých televíznych a rozhlasových reláciách.