0948 197 625
0918 462 422
0911 696 920
Facebook
LinkedIn

PO-PIA: 08:00-17:00

Netfinancie a médiá

Spoločnosť Netfinancie, s.r.o., ako nezávislý finančný poradca, sa po prvýkrát objavila v slovenských médiách už v roku 2007. Od toho roku poskytuje širokej verejnosti aktuálne informácie o poistení a poistných produktoch prostredníctvom rôznych tlačových, rozhlasových a televíznych správ. Hovorca spoločnosti Netfinancie, s.r.o. sa k rôznym poistným témam vyjadroval vo viacerých slovenských televíziách (TV Markíza, TV JOJ, STV 1 či STV2), v Slovenskom rozhlase (Rádio Regina), v Rádiu Expres a rozhovor poskytol niekoľkokrát aj internetovému portálu tvnoviny.sk.

Zoznam videí a rozhovorov

Kalkulačka PZP ako nový maskot

Náš nový maskot – kalkulačka na porovnanie cien PZP – vám predstaví jednoduchý spôsob, ako si to najvýhodnejšie poistenie auta môžete nájsť aj vy. Jednoducho, rýchlo a všetko online.


Náš maskot poradí s výberom poistenia

Nechajte si poradiť, ako si nájsť to najvýhodnejšie poistenie rôzneho druhu. Rovnako ako naša kalkulačka môžete ostať v pohodlí obývačky.


Poistky áut budú opäť drahšie

Hovorca spoločnosti Netfinancie, s.r.o., Vladimír Cvik, rozpráva o nových sadzbách povinného zmluvného poistenia pre rok 2009 a konkrétnych prípadoch zvyšovania poistných sadzieb. Z reportáže sa tiež dozviete základné informácie o systémoch bonus a malus, ktoré poisťovne využívajú pri určovaní konečnej ceny poistného.


Ako sa zmenia ceny PZP v ďalšom roku?

Reportáž informuje o nových sadzbách povinného zmluvného poistenia a tiež o zvyšovaní cien PZP pre konkrétnych vodičov. Z videa sa tiež dozviete, ako niektoré poisťovne menia a rozširujú svoje kritériá používané pri výpočte konečných cien PZP. Dozviete sa aj o rôznych zľavách a bonusoch, ktoré môžete ako vodič získať.


Mladým vodičom zdražejú poistky

Mgr. Vladimír Cvik, rozpráva o segmentačných kritériách slovenských poisťovní a ich vplyve na výslednú cenu PZP. Dozviete sa, že poisťovne pri výpočte ceny poistného najčastejšie prihliadajú na vek vodiča, lokalitu, v ktorej býva a tiež výkon motora ním jazdeného vozidla. Na konečnú cenu poistenia do veľkej miery vplýva aj počet dopravných nehôd spôsobených vodičom.


Na čo nám je majetkové poistenie?

Ak chcete vedieť, ako si chrániť vlastný majetok a predchádzať nepríjemným životným situáciám akými sú povodne či záplavy, pozrite si nasledujúce video. Dozviete sa v ňom, aké sú základné rozdiely medzi poistením nehnuteľnosti a poistením domácnosti, ako aj to, že niektoré veci patriace do domácnosti nespadajú pod krytie ani jedného zo spomínaných poistení.


Kedy sa oplatí mať uzatvorené majetkové poistenie

Z reportáže na tému „Pomôžu nám poisťovne v prípade živelných udalostí?“ sa dozviete, aký je rozdiel medzi poistením nehnuteľnosti a poistením domácnosti, ktoré z týchto poistení sa odporúča mať uzatvorené, a na čo si pri ich uzatváraní dávať pozor. Zistíte tiež, aký je rozdiel medzi základným a komplexným poistným krytím a aké môže mať nesprávne zvolené krytie následky.


Kedy a ako podať výpoveď poistenia?

Každý rok je 19. november posledným dňom, kedy môžu vodiči podať písomnú výpoveď svojej poisťovni a prejsť k inej. Z video reportáže sa dozviete, aké výhody vám okrem nižšej ceny PZP vedia ponúknuť ostatné poisťovne nad rámec zákonného poistenia. Zistíte tiež, ako môžete pre svoje auto získať lacnejšiu a výhodnejšiu poistku.


Ceny PZP sa výrazne nezmenia

Každý vodič môže v prípade nespokojnosti zmeniť poisťovňu a uzatvoriť si PZP v inej. Z reportáže sa dozviete, ako postupovať pri výpovedi poistnej zmluvy, kam a do kedy je nutné ju zaslať a tiež ako postupovať pri výbere novej poisťovne. Zistíte tiež, čo sú to segmentačné kritériá, aké kritériá používajú jednotlivé poisťovne a k čomu tieto kritériá slúžia.