pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Aktuality z poistenia za rok 2013

Logo Netfinancie - aktuality

Adventný kalendár: Zoznam výhercov a naše poďakovanie

27.12.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Počas celého tohto roka, ako aj predtým, sme sa vám snažili ponúkať čo najlepšie služby a najlepšie produkty za tie najlepšie ceny. Veríme, že ste s nimi boli spokojní. V prípade, že sa aj vyskytli nejaké nedostatky, chceme ich odstraňovať a celkovo zamedzovať ich vzniku, a preto neustále pracujeme nielen na rozširovaní našej ponuky, ale aj na zlepšovaní našich služieb.


Logo Netfinancie - aktuality

Podomácky vyrobené traktory môžu od septembra voľne jazdiť po cestách!

02.12.2013 | Autor: Vladimír Kožuch

Ak patríte k domácim majstrom, ktorí si záhradu či pole obhospodarujú vlastnoručne vyrobeným traktorom, potom pozorne čítajte – táto informácia je určená práve vám!


Logo Netfinancie - aktuality

Veľký prehľad zmien: Na čo všetko si vodiči musia zvykať?

20.09.2013 | Autor: Vladimír Kožuch

A sú tu OPÄŤ – novely zákonov, ktoré prinášajú vodičom a do pravidiel cestnej premávky viaceré zmeny. Niektoré vodičov potešia, niektoré až tak nie. Na zopár z nich sme si už mohli zvyknúť, pretože začali platiť už v priebehu tohto roka, niektoré ešte len budú platiť a niektoré majú naplánovanú účinnosť až od 1. januára 2014.


Logo Netfinancie - aktuality

Ročné cestovné poistenie už aj s dlhodobým, neprerušeným pobytom!

15.08.2013 | Autor: Vladimír Cvik

Ak patríte k vášnivým cestovateľom, ktorým sotva stačí krátka, letná dovolenka, potom vás nasledujúca informácia určite poteší! Pripravili sme si pre vás totiž ďalšiu novinku – začali sme poskytovať aj ročné cestovné poistenie s dlhodobým pobytom! Ak chcete vedieť, aké sú výhody tohto poistenia, čítajte a dozviete sa viac!


Logo Netfinancie - aktuality

V ponuke už aj cestovné poistenie od Poisťovne Poštovej banky

08.08.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Snažíme sa našu prácu robiť čo najlepšie, a preto vám po májovej novinke v podobe povinného zmluvného poistenia od poisťovne Astra prinášame hneď aj ďalšiu – krátkodobé cestovné poistenie od Poisťovne Poštovej banky!


Logo Netfinancie - aktuality

PZP by malo kryť aj poškodenie čelného skla odrazeným kameňom!

26.07.2013 | Autor: Vladimír Cvik

Počuli ste niekedy o rôznych riešeniach poistných udalostí v rámci poškodenia čelného skla odrazeným kameňom? Alebo ste sami zažili rôzne prípady? Niekomu škodu na čelnom skle vymršteným kameňom z PZP nahradili a mnohým iným nie?


Logo Netfinancie - aktuality

V porovnaní cien PZP máme aj novú poisťovňu ASTRA

02.05.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Porovnávate si ceny s cieľom ušetriť? Tak určite poznáte výhody našej porovnávacej kalkulačky. Navyše, odteraz si môžete porovnávať ceny až 10-tich poisťovní. Ako prvý portál a sprostredkovateľ poistenia na Slovensku sme totiž zahrnuli do svojho portfólia novú poisťovňu – poisťovňu ASTRA. Zvyšujeme vám tak šance nájsť si pre seba vždy to najvýhodnejšie PZP.


Logo Netfinancie - aktuality

Všetko dôležité o cestovnom poistení

30.04.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Chystáte sa na dovolenku už teraz alebo až v lete? Nezáleží kedy a kam, cestovné poistenie sa vám oplatí vždy a všade. Prečítajte si všetko potrebné aj zaujímavé, čo by ste mali o cestovnom poistení vedieť. Trojdielny seriál článkov na tému cestovné poistenie vytvorený našim poistným odborníkom vám určite zodpovie aj vaše otázky.


Logo Netfinancie - aktuality

Naďalej vylepšujeme – cestovné poistenie aj od AXA Assistance!

06.02.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Ďalšia výhoda pre našich klientov. Hľadáte si cestovné poistenie? Nielen, že máte možnosť porovnať si jednotlivé produkty, a tak vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje a spĺňa vaše požiadavky, ale ponúkame vám aj čosi viac.


Logo Netfinancie - aktuality

Ďalšia poisťovňa s komplexným PZP online – Kooperativa!

01.02.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Netfinancie.sk prinášajú novinku, ktorou opäť potešia svojich klientov. Snažíme sa stále viac a viac zlepšovať svoje služby a produkty, a tak sme v spolupráci s poisťovňou Kooperativa spustili aj u nej ONLINE formu dojednania komplexného PZP.


Logo Netfinancie - aktuality

Netfinancie.sk odovzdáva výhry

18.01.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Spoločnosť Netfinancie vám zabezpečí nielen to najlacnejšie poistenie, ale chce vám priniesť aj niečo navyše. Preto na našom portáli organizujeme aj rôzne súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť a vyhrať zaujímavé ceny.