pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Ďalšia poisťovňa s komplexným PZP online – Kooperativa!

01.02.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Netfinancie.sk prinášajú novinku, ktorou opäť potešia svojich klientov. Snažíme sa stále viac a viac zlepšovať svoje služby a produkty, a tak sme v spolupráci s poisťovňou Kooperativa spustili aj u nej ONLINE formu dojednania komplexného PZP.

Doteraz ste mali možnosť poistiť si vozidlo v Kooperative cez naše porovnanie len tradičným spôsobom, od teraz to už bude rýchlejšie a pohodlnejšie. Samozrejme, klasický spôsob uzatvorenia poistenia vám zostáva aj naďalej, je tak na vás, čomu dáte prednosť.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre PZP online?

...pretože je to

  • lacnejšie
  • rýchlejšie
  • pohodlnejšie
  • okamžite zaplatené
  • a s cenovým prehľadom

Na vaše vybrané poistenie, jeho krytie či plnenie nemá spôsob uzatvorenia žiaden vplyv. Nemusíte sa tak obávať, že ak si zvolíte PZP online, budete o niečo ukrátení, alebo vám vzniknú nejaké problémy. Všetky potrebné dokumenty vám budú doručené, avšak rýchlejšie a pohodlnejšie – priamo do vašej emailovej schránky. Sami si ich doma vytlačíte a budete môcť používať. Platba je rovnako jednoduchá a rýchla, a tak nemusíte čakať na otváracie hodiny pošty, či banky, ale uhradiť poistné môžete hneď ako si poistenie uzatvárate – prostredníctvom online platobnej karty. Ak ho teda súrne potrebujete napr. pri prepise vozidla a podobne, je to tá pravá služba pre vás!

Kooperativa je už našou siedmou poisťovňou s PZP online

Doteraz ste mali možnosť komplexného online dojednania poistenia v poisťovniach AXA, Groupama, Komunálna, Union, UNIQA a Wüstenrot. Od teraz sa k nim pridala aj siedma - poisťovňa Kooperativa. Pri vašom výbere a porovnávaní tak budete mať rovnakú možnosť okamžitého poistenia.

Využite túto možnosť! V rámci porovnávacej kalkulačky na www.netfinancie.sk/pzp/ po výbere poisťovne Kooperativa.

Pripájame praktický náhľad s vyznačením online možnosti.

Komplexné PZP online už aj u Kooperativy!