pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

V porovnaní cien PZP máme aj novú poisťovňu ASTRA

02.05.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Porovnávate si ceny s cieľom ušetriť? Tak určite poznáte výhody našej porovnávacej kalkulačky. Navyše, odteraz si môžete porovnávať ceny až 10-tich poisťovní. Ako prvý portál a sprostredkovateľ poistenia na Slovensku sme totiž zahrnuli do svojho portfólia novú poisťovňu – poisťovňu ASTRA. Zvyšujeme vám tak šance nájsť si pre seba vždy to najvýhodnejšie PZP.

O novej poisťovni ASTRA

Poisťovňa ASTRA vstúpila na slovenský trh koncom roka 2012. Je zahraničnou pobočkou najväčšej poisťovne v Rumunsku, odkiaľ čerpá aj svoje know-how. Ako prvú otvorila poisťovňa ASTRA svoju pobočku v roku 2010 v Maďarsku, kde získala dobré postavenie a naďalej rozširuje svoje pôsobenie.

Slovenským klientom momentálne poskytuje iba možnosť poistenia vozidla – PZP, ale v príprave sú aj ďalšie poistné produkty, ktorých má vo svojom portfóliu viac ako 60 druhov z neživotného, životného i zdravotného poistenia. Ponúka viacero možností, ktoré splnia vaše rôznorodé požiadavky a potreby. Postupným zdokonaľovaním svojich postupov, aj samotných produktov bude ďalšou poisťovňou, ktorá môže zamiešať karty na poistnom trhu.

ASTRA poskytuje PZP online

PZP pre vaše vozidlo si môžete prostredníctvom našej kalkulačky uzatvoriť v ASTRA poisťovni online. Budete tak mať okamžite doručenú poistnú zmluvu aj všetky potrebné dokumenty. V rámci povinného zmluvného poistenia poskytuje ASTRA aj viaceré zľavy, napríklad za bezškodový priebeh, za nové vozidlo, ročnú platbu poistného alebo internetovú zľavu.

Zoznámte sa s novou poisťovňou na našom trhu – pomocou našej porovnávacej kalkulačky!