pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Naďalej vylepšujeme – cestovné poistenie aj od AXA Assistance!

06.02.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Ďalšia výhoda pre našich klientov. Hľadáte si cestovné poistenie? Nielen, že máte možnosť porovnať si jednotlivé produkty, a tak vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje a spĺňa vaše požiadavky, ale ponúkame vám aj čosi viac.

Naďalej vylepšujeme – tentoraz cestovné poistenie od AXA Assistance!

Myslíme na vaše pohodlie, a preto sme ešte viac zjednodušili proces dojednania cestovného poisteniakrátkodobého aj celoročného.

Doteraz ste museli zadávať údaje do porovnávacej kalkulačky a po výbere poisťovne ste väčšinou údaje znovu vypĺňali na stránke konkrétnej poisťovne. Už tak robiť nemusíte!

O jednu povinnosť menej pri online cestovnom poistení

Šetríte peniaze, ale aj čas, pretože už zadáte údaje iba raz a môžete prejsť až k uzatvoreniu poistenia. Môže za to komplexné online dojednanie cestovného poistenia AXA ASSISTANCE na stránkach portálu Netfinancie.sk. Rozšírili sme tak túto možnosť o ďalšiu poisťovňu, doteraz bola možná len pri poisťovniach Union a Amslico.

Využívajte preto čas, ktorý vám ušetríme na príjemnejšie veci, rovnako aj ušetrené finančné prostriedky. Cestovné poistenie online vám to umožňuje, môžete ho mať totiž už od 0,70 eur na deň, a to veľmi jednoducho a rýchlo. Zabezpečte si s ním pokojnú dovolenku bez starostí!