pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Netfinancie.sk odovzdáva výhry

18.01.2013 | Autor: Netfinancie.sk

Spoločnosť Netfinancie vám zabezpečí nielen to najlacnejšie poistenie, ale chce vám priniesť aj niečo navyše. Preto na našom portáli organizujeme aj rôzne súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť a vyhrať zaujímavé ceny.

Takou bola aj súťaž „Vyhraj 1000 €“, ktorá prebiehala celý minulý rok. Ak ste sa do nej zapojili, mohli ste sa stať výhercom tejto sumy. Podmienka bola jednoduchá – stačilo pri kalkulácii poistných produktov cez porovnávaniu kalkulačku na našich internetových stránkach zadať správne a korektne svoje telefónne číslo.

Vyhlásenie výsledkov

Po ukončení súťaže sme začiatkom januára vyžrebovali šťastného víťaza, ktorým sa stal Juraj D. z Bratislavy a včera sme mu výhru v podobe 1000 € aj odovzdali. K výhre mu samozrejme ešte raz gratulujeme a prajeme veľa šťastných kilometrov, keďže 1000 € mu prinieslo práve uzatvorené PZP na jeho auto.

Šťastný výherca s poukazom na 1000 EUR.

Okrem našich súťaží sa pravidelne zapájame aj do relácie TV Markízy – Telerána - a to nielen formou rozhovorov, praktickými radami a pomocou na telefóne. Do celorannej súťaže Telerána sme venovali aj DARČEKOVÝ POUKAZ na ROČNÉ CESTOVNÉ POISTENIE pre 2 osoby.

Výherkyňou tohto poistenia sa stala pani Mária P. zo Sniny. Rovnako gratulujeme aj jej, a prajeme, aby jej cestovanie bolo počas celého roka bezproblémové a skutočne oddychové, aj vďaka nášmu poisteniu.

Darčekový poukaz od Netfinancie.sk na ročné cestovné poistenie.

V príprave zaujímavých súťaží budeme samozrejme pokračovať a už čoskoro vám prinesieme ďalšiu. O všetko vás budeme včas informovať. Váš tím Netfinancie.sk.