pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Novinkou u nás je zdravotné poistenie a jeho kalkulačka!

06.10.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Svojim klientom sa snažíme okrem najvýhodnejších poistných produktov poskytovať aj kvalitné odborné poradenstvo. Aj z tohto dôvodu vám prinášame novinku na našej stránke – kalkulačku zdravotného poistenia spolu s množstvom praktických informácií o ňom.

Kalkulačka zdravotného poistenia

Nejde pritom o žiadny predajný produkt, keďže zdravotné poistenie je povinné zo zákona a poskytujú ho výlučne tri poisťovne – DÔVERA zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Všeobecná zdravotná poisťovňa. Ide však o výbornú pomôcku pre ľudí a najmä takých, ktorí si musia platiť odvody do zdravotnej poisťovne sami a radi by vedeli, v akej výške. Vypočítať výšku poistného si však môže aj zamestnanec, či poistenec štátu, hoci sám povinnosť odvádzať poistné nemá. Môže tak však zistiť, v akej výške ho odvádzajú za neho.

V kalkulačke zdravotného poistenia nájdete aj poistné pri súbehoch príjmov!

Do kalkulačky sme zaradili aj niečo navyše! Možnosť vypočítať si výšku poistného aj pri súbehoch príjmov. Takže, ak ste SZČO a zároveň zamestnanec či poistenec štátu, získate prehľad o tom, koľko musíte platiť v rámci jednotlivého príjmu.

Viete kedy platiť, komu a na čo máte nárok?

Nie každý má úplne jasno v povinnostiach ohľadom zdravotného poistenia, či už sa to týka platenia, ale aj toho, na čo má či nemá v rámci neho nárok. Preto sme sa rozhodli vám okrem výpočtu poistného poskytnúť aj všetky potrebné informácie, zákony, dokumenty, či kontakty na zdravotné poisťovne. Veríme teda, že touto našou novinkou vám pomôžeme, ak si v rámci zdravotného poistenia nie ste niečím istí alebo v prípade, že budete hľadať nejakú informáciu. Všetko dostupné na www.netfinancie.sk/zdravotne-poistenie/ .

Srdce a stetoskop