pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Do porovnania cestovného poistenia pribudla ďalšia poisťovňa

13.08.2014 | Autor: Netfinancie.sk

V rámci skvalitňovania našich služieb a rozširovania našej ponuky máme pre cestovateľov a dovolenkárov dobrú správu. Do našej ponuky poisťovní pre cestovné poistenie pribudla nová poisťovňa – ERGO Poisťovňa, a.s..

ERGO Poisťovňa patrí do holdingu ERGO Austria International AG a zároveň je súčasťou významnej medzinárodnej poisťovacej skupiny ERGO so sídlom v Nemecku.

Motto ERGO Poisťovne: „Poistiť znamená porozumieť!“

Produktové portfólio poisťovne je pomerne široké. Do našej ponuky sme aktuálne zaradili ERGO Celoročné cestovné poistenie, ktoré vyhovie potrebám aj náročnejších klientov. V rámci štyroch balíkov poistných produktov majú klienti na výber a k dispozícii aj nadštandardné limity a poistné krytie. Počet ciest v rámci celého sveta je neobmedzený. Celoročné poistenie kryje aj administratívne služobné cesty a navyše aj zásah Horskej služby pri pobyte na horách na Slovensku. Novinkou je poistenie pre prípad útoku žraloka, ktoré zatiaľ iná slovenská poisťovňa neposkytuje.

Pre viac informácií o výhodách tohto cestovného poistenia a cenách si stačí porovnať ponuky celoročného poistenia v našej kalkulačke!