pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

PZP od Allianz teraz rýchlejšie a jednoduchšie – online!

08.01.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Online spôsobom si už môžete prostredníctvom nás uzatvoriť aj povinné zmluvné poistenie od poisťovne Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.. Práve vďaka tejto službe je uzatváranie poistenia jednoduché a rýchle!

Čo to pre vás znamená?

Stačí, ak využijete porovnávaciu kalkulačku, vyplníte potrebné údaje a zobrazí sa vám prehľad poisťovní. V ponuke nájdete aj PZP Allianz. Po výbere poisťovne Allianz sa dostanete na ďalší krok, kde už vypĺňate potrebné údaje do zmluvy. Takýmto spôsobom si jednoducho poistenie dokončíte a uzatvoríte. Všetky potrebné dokumenty doručíme vzápätí na váš email. PZP Allianz vám ponúka aj viacero možností online platby, takže poistenie môžete ihneď zaplatiť a mať ho platné.

Prečo si vybrať online PZP Allianz?

Tak ako viaceré poisťovne, aj táto ponúka viacero možností, ktoré sú prispôsobené potrebám vodičov. Rovnako poskytuje viaceré výhody a zľavy.

  • Balík poistenia COMFORT s tromi úrovňami limitov poistného plnenia (na zdraví/na majetku): 5,24 mil. €/1,05 mil. €, 6 mil. €/3 mil. € alebo 10 mil. €/5 mil. €.
  • PZP platné pre územie SR aj pre územie členských štátov EÚ alebo iných, ktoré sú vyznačené v zelenej karte.
  • Základné asistenčné služby v cene.
  • Bonus za bezškodový priebeh a obchodné zľavy.
  • Neuplatňovanie amortizácie.

A to všetko teraz online aj s PZP Allianz! Najlepším spôsobom, ako si to overiť a zistiť, aká ponuka je pripravená pre vás, je využiť porovnávaciu kalkulačku od Netfinancie.sk.