Po-Pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti máme komplet online

21.11.2019 | Autor: Eva Majerská

Skupinu našich komplet online produktov opäť rozširujeme. Odteraz si môžete okrem PZP, havarijného či cestovného poistenia, uzatvoriť aj poistenie vášho bytu, domu, chaty či domácnosti prostredníctvom zmluvy na diaľku – bez nutnosti podpisu!

Výhody poistnej zmluvy na diaľku

Hoci si poistenie môžete porovnávať cez online kalkulačku už dlho, pri niektorých typoch sme stále museli posielať klientom zmluvy na podpis. Pri poistení nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti za škodu je však tomu koniec. S poisťovňami sme vytvorili proces, ktorý zabezpečuje bezproblémové odosielanie, ale aj prijímanie potrebných informácií a dokladov.

Čo získate vďaka online forme poistenia vašej nehnuteľnosti?

Určite uvítate:

 • jednoduchý proces zadávania údajov prostredníctvom prehľadného formulára, ale zároveň najprepracovanejší systém pracujúci v pozadí;
 • automatické upozornenie na prípadné chyby či obmedzenia v celom procese;
 • prehľad všetkých dostupných ponúk poisťovní zoradených podľa ceny poistného od tej najnižšej;
 • všetky potrebné informácie pre rozhodovanie na jednom mieste;
 • možnosť výberu výšky spoluúčasti, periódy platby aj ďalších pripoistení;
 • po dokončení zmluvy všetky potrebné dokumenty zaslané na váš e-mail, aj s príslušnými pokynmi;
 • viaceré možnosti platby poistného – bankový prevod, platobná karta, QR kód

= poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti za pár minút so všetkými dokumentami platné zaplatením (nie podpisom zmluvy).

A to je hneď niekoľko výhod, pre ktoré sa oplatí porovnať si ceny vďaka našej online kalkulačke a uzatvoriť si poistnú zmluvu priamo cez web.

Chcem si porovnať ceny poistenia nehnuteľnosti a domácnosti

Viete, podľa čoho si poistenie nehnuteľnosti vyberať?

Existuje niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť vo výbere správneho poistenia.

 • K poisteniu nehnuteľnosti ako takému, teda domu alebo bytu, určite odporúčame aj poistenie domácnosti a netreba zabudnúť ani na poistenie zodpovednosti za škodu. Teda komplexný balík poistenia.
 • Zadávajte pravdivé a čo najpresnejšie údaje (aj na základe dokumentov k nehnuteľnosti, ktoré máte). Na základe nich vám systém vygeneruje ponuky poisťovní. Aby ste neboli v prípade poistnej udalosti nepríjemne prekvapený. Dôležité je aj správne zvolenie poistnej sumy. Problémom môže byť v prípade poistnej udalosti podpoistenie, na ktoré ste ale v procese uzatvárania upozornený. Nadpoistenie vám síce poistné plnenie nezníži, ale platíte zbytočne vysoké poistné.
 • Na prehľade cien si dôkladne pozrite, aký rozsah poistenia daná ponuka obsahuje. Informácie nájdete v piktogramoch, ale k dispozícii máte aj podrobné informácie či porovnanie balíkov danej poisťovne.
 • Ak si niečím nie ste istý, určite využite naše nápovedy v podobe „i“.
 • Pred uzatvorením poistnej zmluvy si dôkladne skontrolujte všetky údaje a v prípade potreby sa vráťte a opravte ich, ak je to potrebné.
 • Po uzatvorí si skontrolujte vašu e-mailovú schránku, či ste dostali e-mail so všetkými potrebnými dokumentami. Odporúčame skontrolovať aj nevyžiadanú poštu, keďže niekedy môže e-mail skončiť aj tam. Poistná zmluva je platná zaplatením poistného, pričom máte na výber viacero možností.

V prípade potreby vám vždy radi poradíme

Samozrejme, aj pri tomto produkte sme tu pre vás, aby sme vám v prípade potreby pomohli s procesom alebo poradili s výberom vhodnej ponuky. Môžete kontaktovať našich odborníkov na poistenie telefonicky alebo e-mailom.


Vyskúšajte našu novú online kalkulačku pre poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti!