pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Aktuality z poistenia za rok 2007

Logo Netfinancie - aktuality

20 tis. motoristov si už vypočítalo ceny autopoistenia na rok 2008

06.11.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Už 20 tis. záujemcov využilo internetovú poistnú kalkulačku www.netfinancie.sk na porovnanie nových cien povinného zmluvného poistenia (PZP) na rok 2008, ktoré stránka priniesla už v piatok 2. novembra.


Logo Netfinancie - aktuality

Autopoistenie spoločnosti Netfinancie na portáli Zoznam.sk

27.09.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Od dnešného dňa si budú môcť užívatelia portálu www.zoznam.sk, v sekcii služieb pod názvom Autopoistenie pohodlne a jednoducho vybrať a uzatvoriť poistenie motorových vozidiel prostredníctvom spoločnosti Netfinancie s r.o.


Logo Netfinancie - aktuality

Cestovné poistenie a jeho ceny za vás vypočíta kalkulačka

12.09.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Aké cestovné poistenie je pre vás najvýhodnejšie, si môžete vypočítať už aj prostredníctvom internetu. Poistná kalkulačka spoločnosti Netfinancie na základe vami zadaných údajov o niekoľko sekúnd zistí, ktorá poisťovňa je najlacnejšia. Zároveň vyberie tú, ktorá poskytuje najlepšie poistné krytie v zahraničí.


Logo Netfinancie - aktuality

Poistná kalkulačka PZP aj s akciovými ponukami poisťovní

06.09.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Záujemcom o povinné zmluvné poistenie (PZP) prináša finančný portál www.netfinancie.sk porovnanie cien slovenských poisťovní a ponúka dojednanie poistky auta za pár minút cez internet alebo po telefóne.


Logo Netfinancie - aktuality

Prvý portál na porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

27.08.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Bratislava, 27. augusta – Ceny zákonných poistiek automobilov (PZP) na slovenskom trhu je možné nájsť a porovnať na nezávislom finančnom portáli www.netfinancie.sk. Prehľadná poistná kalkulačka podľa zadaných individuálnych údajov vyhľadá vhodné poistenia, ktoré môže návštevník stránky okamžite uzavrieť priamo cez internet alebo telefonicky.


Logo Netfinancie - aktuality

Motoristi pozor! Poistky za autá zdražejú!

03.08.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Povinné zmluvné poistenie (PZP) automobilov budúci rok zdražie. Vodiči, ktorí mali uzavretú zmluvu na tzv. technický rok, už teraz dostávajú nové predpisy. A tie sú vyššie asi o 10 percent. Motoristi, ktorí dostali od poisťovní na začiatku „akciové“ zmluvy, budú musieť do peňaženky načrieť hlbšie. A to aj napriek tomu, že nemali nehodu.