pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Autopoistenie spoločnosti Netfinancie na portáli Zoznam.sk

27.09.2007 | Autor: Netfinancie.sk

Od dnešného dňa si budú môcť užívatelia portálu www.zoznam.sk, v sekcii služieb pod názvom Autopoistenie pohodlne a jednoducho vybrať a uzatvoriť poistenie motorových vozidiel prostredníctvom spoločnosti Netfinancie s r.o.

Dlhodobo najnavštevovanejší internetový portál Zoznam.sk uzavrel partnerstvo s finančným portálom Netfinancie.sk v oblasti poskytovania povinného zmluvného poistenia (PZP) cez internet. Spolupráca oboch spoločností prispeje k napĺňaniu strategického zámeru portálu Zoznam.sk, rozširovať portfólio svojich internetových služieb a stať sa lídrom v tejto oblasti e-commerce aktivít.

Najvýhodnejšie poistenie auta pre všetkých návštevníkov

Spoločnosť Netfinancie s r.o. ako prevádzkovateľ prvej internetovej poistnej kalkulačky na Slovensku, očakáva od spolupráce so spoločnosťou Zoznam, s r.o. nárast záujmu o ponúkané služby. „Prepojenie s najväčším slovenským portálom uľahčí veľkej skupine potenciálnych klientov prístup k našim poisteniam, čo im umožní rýchlo nájsť najvhodnejší poistný produkt a ušetriť peniaze,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Netfinancie Vladimír Cvik. Ako dodal, už o pár dní pribudne k ponuke zmluvného poistenia aj možnosť objednať havarijné poistenie prostredníctvom internetu.

Predajom povinného zmluvného poistenia na svojom portáli pokrýva Zoznam.sk dôležitú oblasť portfólia online služieb. „Našim existujúcim i novým užívateľom chceme poistenie áut predstaviť ako ďalšiu e-commerce službu,“ hovorí Michal Teplica, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Zoznam, s r.o. Prevádzkovatelia služby predpokladajú, že v tomto roku poistenie cez Zoznam.sk využije minimálne 3 až 5 tisíc klientov. Počas ďalších rokov bude však objem online predaja na poistnom trhu výrazne rásť.

Dojednanie poistenia prostredníctvom stránky www.netfinancie.sk šetrí majiteľom motorových vozidiel čas aj peniaze. Práve cena poistky je podľa Cvika jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere poistenia. Poistná kalkulačka návštevníkom stránky vyhľadá poistenie podľa individuálnych potrieb a výsledné ponuky zoradí podľa ceny. Od spustenia služby si záujemcovia o poistenie nechali vypracovať už vyše 22 tis. kalkulácií. Vďaka detailnej nápovede zvládnu prácu s kalkulačkou aj ľudia menej skúsení s prácou s internetom. V prípade kúpy poistenia klienti neplatia cez internet, ale priamo vybranej poisťovni zvoleným spôsobom platby (napr. bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou).

O spoločnosti Netfinancie s r.o.

Sme nezávislou finančno - poradenskou spoločnosťou so špecializáciou na internetové a osobné finančné poradenstvo. Na portáli www.netfinancie.sk sme 19. júla 2007 ako prví na Slovensku uviedli na online trh kompletnú kalkulačku povinného zmluvného poistenia všetkých poisťovní, a to aj s možnosťou dojednať vybrané poistenie cez internet alebo telefonicky. Rovnako však v súčastnosti prevádzkujeme aj ďalšie stránky s možnosťou uzatvorenia poistenia, napríklad www.poistenie-auta.eu alebo www.najlacnejsie-pzp.sk.

Vedenie spoločnosti Netfinancie tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z vrcholového a obchodného manažmentu zahraničných finančných inštitúcií, poisťovní, stavebných sporiteľní a bánk. Netfinancie.sk je sesterskou spoločnosťou českého portálu Netfinance.cz.

O Zozname

Dlhodobo najnavštevovanejší slovenský internetový portál Zoznam.sk – www.zoznam.sk vznikol v roku 1997. Špecializuje sa na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a zároveň poskytuje internetovým používateľom v prehľadnej forme všetko, čo im slovenský internet môže poskytnúť. Preto dnes Zoznam.sk ponúka viac ako 40 online produktov. Medzi najdôležitejšie produkty portálu Zoznam.sk patrí spravodajský server Bleskovky.sk, špecializované magazíny (Lesk.sk, Mojdom.sk, Dromedar.sk, oPeniazoch.sk, Auto.Zoznam.sk), freemailová služba Mail.Zoznam.sk a dôležitou súčasťou portfólia služieb Zoznam.sk je aj Katalóg firiem, ktorý už aj malým firmám dáva možnosť profesionálne sa prezentovať na internete a mať tam svoje kontaktné údaje.

Podľa nezávislého auditu spoločnosti Mediaresearch bolo v júli 2007 viac ako 64% slovenských návštevníkov internetu aspoň jeden krát na stránkach Zoznamu, jeho produktov a sekcií. Celkovo počas tohto obdobia Zoznam a jeho produkty navštívilo 1 418 906 reálnych užívateľov (RU). 1 197 832 RU mesačne využíva titulnú stránku Zoznam.sk ako vstupnú bránu do sveta slovenského internetu.