Union zdravotná poisťovňa, a.s.


Logo - Union zdravotná poisťovňa

O poisťovni Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Union zdravotná poisťovňa vstúpila na náš trh v roku 2006 ako prvá zdravotná poisťovňa s výhradne zahraničným akcionárom – zahraničnou spoločnosťou Achmea B.V. Táto spoločnosť predstavuje jednotku na holandskom poistnom trhu a je jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Svoje skúsenosti prenáša aj do svojho prístupu a na Slovensku tak poskytuje zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu. Okrem Slovenska má zastúpenie v ďalších deviatich krajinách Európy.

Union zdravotná poisťovňa chce pre svojich klientov, akcionárov a zamestnancov vytvárať hodnoty a udržiavať s nimi vyvážené transparentné a etické vzťahy. Vytváraním služieb na najvyššej úrovni, poskytovaním proaktivity a inovácie chce ponúkať jedinečný rozsah zdravotného krytia a benefitov.

Poisťovňa má na svojom konte viacero ocenení: Zlatá minca 2010 a Strieborná minca 2011 za produkt Zdravotné poistenie a za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby. V rámci hodnotenia zdravotných poisťovní získala od Stredoeurópskeho inštitútu pre zdravotnú politiku – HealthPolicyInstitute najvyšší rating A. Union sa sponzorsky zúčastňuje a podporuje viaceré projekty a organizácie (napr. projekt Zdravé komunity a podobne).


Kontaktné informácie Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Úplný názov spoločnosti
Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Sídlo spoločnosti
Bajkalská 29/A
821 08 Bratislava 55
IČO
36 284 831
Obchodný register
OR Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sa, vložka č. 3832/B

Zákaznícky servis
0850 003 333
Web stránky
Poradíme vám?Mgr. Vladimír Cvik
a odborný tím poradcov