pon-pia: 08:00-17:00

NN Životná poisťovňa


Logo - NN Životná poisťovňa

O poisťovni NN Životná poisťovňa

Nadnárodná finančná spoločnosť ING (International Netherlanden Group) má viac ako 160-ročnú skúsenosť v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, investícií a dôchodkov. Pôsobí vo vyše 50 krajinách sveta, svoje služby poskytuje viac ako 75 miliónom klientov a za svoju činnosť získala už množstvo zahraničných aj domácich ocenení. Svoje produkty ponúka NN poisťovňa tak jednotlivcom, ako aj podnikateľským osobám a štátnym organizáciám.

Spoločnosť ING sa v roku 1991 stala prvou zahraničnou finančnou spoločnosťou pôsobiacou na Slovensku v oblasti korporátneho a retailového bankovníctva, životného a dôchodkového poistenia a sporenia a v oblasti investovania a správy aktív. V roku 1996 vstúpila spoločnosť ING na trh životného poistenia založením životnej poisťovne Nationale – Nederlanden(NN), ktorá od roku 2003 pôsobila pod názvom ING Životná poisťovňa. Od roku 2015 sa poisťovňa vracia opäť k pôvodnému názvu a vystupuje ako NN Životná poisťovňa.

V roku 2004 vznikli ING doplnková dôchodková poisťovňa a ING dôchodková správcovská spoločnosť, dnes už pod názvom NN, ktoré umožňujú slovenským klientom sporiť na dôchodok v III. a II. dôchodkovom pilieri. Spoločnosť NN je dlhodobým lídrom v oblasti dôchodkového sporenia na Slovensku, za čo získala v roku 2007 viacnásobné ocenenie v súťaži Zlatá minca ešte ako spoločnosť ING, konkrétne za kvalitu, spoľahlivosť, efektívnosť a originalitu produktov a služieb.


Kontaktné informácie NN Životná poisťovňa

Úplný názov spoločnosti
NN Životná poisťovňa, a.s.
Sídlo spoločnosti
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava
IČO
35 691 999
Obchodný register
zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka číslo: 1095/B
Infolinka NN Životná poisťovňa
0850 111 464
Webová stránka
www.nn.sk
E-mail
Sociálne siete

Aktuality - NN Životná poisťovňa

hodnotenie SASP

SASP opäť ocenila najlepšie poisťovne. Ktorá je tá najlepšia?

20.10.2022 | Autor: Eva Majerská

Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) pôsobí na trhu už 26 rokov. Aj tento rok oceňovala najlepšie poisťovne na trhu v rôznych kategóriách. Prinášame vám výsledky ocenenia SASP a názov najlepšej poisťovne za rok 2021.

Logo Netfinancie - aktuality

Aegon už patrí pod NN a Allianz je opäť poisťovňou roka

15.11.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Spoločnosť NN dokončila akvizíciu s spoločnosťou Aegon a výrazne tak zlepšila svoju pozíciu na trhu dôchodkového sporenia. Týždenník Trend tento rok opäť oceňoval najlepších hráčov na slovenskom trhu.