Facebook
LinkedIn

PO-PIA: 08:00-17:00
Banner najlacnejšie cestovné poistenie

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.


Logo - DÔVERA zdravotná poisťovňa

O poisťovni DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

DÔVERA zdravotná poisťovňa vznikla v roku 2009 ako nástupca APOLLO zdravotnej poisťovne. V súčasnosti je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku a zabezpečuje zdravotnú starostlivosť pre 1,4 milióna poistencov. Spoluprácu realizuje so všetkými typmi zdravotníckych zariadení, nemocnicami či laboratóriami. Navyše poskytuje poistencom okrem zákonnej starostlivosti aj niektoré nadštandardné služby a servis, napríklad prepláca doplatky za lieky pre deti do 2 rokov a ich matky, poskytuje bezplatné očkovanie proti chrípke či polovičnú cenu za očkovanie proti hepatitíde A a B a podobne.

DÔVERA zdravotná poisťovňa stavia na prvé miesto svojich poistencov a chce im ponúkať čo najlepšie služby. Preto nie je ničím výnimočným, že okrem toho, čo musí zo zákona, poskytuje klientom aj niečo navyše. Zároveň má k dispozícii moderné a inovatívne riešenia, ktoré jej túto snahu aj celú činnosť zjednodušujú.

V rámci podpory rozvíja DÔVERA viaceré verejno-prospešné projekty a spolupracuje s viacerými organizáciami. Konkrétne podporuje občianske združenie Osmijanko a Slovenský Červený kríž v rámci projektu „pomáhame zachraňovať životy na Facebooku“, ktorý okrem zachránených životom získal aj ocenenie FacebookStudioAward.


Kontaktné informácie DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Úplný názov spoločnosti
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Sídlo spoločnosti
Digital Park II.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava
Korešpondenčná adresa
Cintorínska 5
949 01 Nitra
IČO
35 942 436
Obchodný register
OR Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sa, vložka č. 3627/B
Infolinka DÔVERA zdravotná poisťovňa
0850 850 850
+421 37 77 22 278 (zo zahraničia)
0800 150 155 (linka pre poskytovateľov)
Webová stránka

Aktuality - DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Generic placeholder image

Porovnajte si benefity zdravotných poisťovní

16.09.2020 | Autor: Eva Majerská

Čas na zmenu zdravotnej poisťovne sa kráti. Preto na trhu aktuálne vrcholia kampane troch zdravotných poisťovní. Podľa čoho sa rozhodnúť a čo všetko je k zmene potrebné? Zhrnuli sme vám v našom článku.

Generic placeholder image

Zdravotné poisťovne reagujú na pandémiu koronavírusu týmito zmenami

24.03.2020 | Autor: Katarína Zelinková

Poisťovne, ktoré poskytujú cestovné poistenie nie sú jediné, ktoré v súvislosti s pandémiou koronavírusu zaviedli mimoriadne opatrenia. Aj zdravotné poisťovne chcú chrániť svojich poistencov, a preto prijali niekoľko zásadných zmien. Prečítajte si, aké zmeny zaviedli.

Generic placeholder image

Nová výška odvodov SZČO do Sociálnej a zdravotnej poisťovne od januára 2020

17.12.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Každý rok sa mení suma odvodov, ktoré živnostníci, resp. samostatne zárobkovo činné osoby, platia do zdravotnej a Sociálnej poisťovne. Ani budúci rok nebude výnimkou a SZČO môžu opäť rátať so zvýšením týchto preddavkov.