pon-pia: 08:00-17:00
Banner najlacnejšie cestovné poistenie

DÔVERA zdravotná poisťovňa


Logo - DÔVERA zdravotná poisťovňa

O poisťovni DÔVERA

DÔVERA zdravotná poisťovňa vznikla v roku 2009 ako nástupca APOLLO zdravotnej poisťovne. V súčasnosti je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku a zabezpečuje zdravotnú starostlivosť pre 1,4 milióna poistencov. Spoluprácu realizuje so všetkými typmi zdravotníckych zariadení, nemocnicami či laboratóriami. Navyše poskytuje poistencom okrem zákonnej starostlivosti aj niektoré nadštandardné služby a servis, napríklad prepláca doplatky za lieky pre deti do 2 rokov a ich matky, poskytuje bezplatné očkovanie proti chrípke či polovičnú cenu za očkovanie proti hepatitíde A a B a podobne.

DÔVERA zdravotná poisťovňa stavia na prvé miesto svojich poistencov a chce im ponúkať čo najlepšie služby. Preto nie je ničím výnimočným, že okrem toho, čo musí zo zákona, poskytuje klientom aj niečo navyše. Zároveň má k dispozícii moderné a inovatívne riešenia, ktoré jej túto snahu aj celú činnosť zjednodušujú.

V rámci podpory rozvíja DÔVERA viaceré verejno-prospešné projekty a spolupracuje s viacerými organizáciami. Konkrétne podporuje občianske združenie Osmijanko a Slovenský Červený kríž v rámci projektu „pomáhame zachraňovať životy na Facebooku“, ktorý okrem zachránených životom získal aj ocenenie FacebookStudioAward.


Kontaktné informácie DÔVERA

Úplný názov spoločnosti
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Sídlo spoločnosti
Digital Park II.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava
Korešpondenčná adresa
Cintorínska 5
949 01 Nitra
IČO
35 942 436
Obchodný register
zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sa, vložka č. 3627/B
Infolinka DÔVERA zdravotná poisťovňa
0850 850 850
+421 37 77 22 278 (zo zahraničia)
0800 150 155 (linka pre poskytovateľov)
Webová stránka
www.dovera.sk

Aktuality - DÔVERA

cena zlatá minca

Zlatá minca 2022: Prekvapili tento rok výsledky súťaže?

29.11.2022 | Autor: Eva Majerská

Súťaž finančných produktov Zlatá minca je už tradíciou a ani tento rok nebol výnimkou. Výsledky boli vyhlásené koncom septembra v rámci konferencie Finweek. Ktoré poisťovne dopadli najlepšie v jednotlivých kategóriách a ktorá z nich bola Objavom roka?

Stetoskop a mobilný telefón

Čo prinášajú mobilné aplikácie zdravotných poisťovní?

06.09.2022 | Autor: Katarína Zelinková

Digitalizácia služieb je dnes dôležitá viac než kedykoľvek predtým. Nezaostávajú ani zdravotné poisťovne, ktoré svoje mobilné aplikácie neustále vylepšujú. V našom článku vám prinášame veľký prehľad mobilných aplikácií zdravotných poisťovní. Pozrite si, aké funkcie a výhody prinášajú poistencom.

kocky so symbolmi zdravia

Porovnajte si benefity zdravotných poisťovní

16.09.2020 | Autor: Eva Majerská

Čas na zmenu zdravotnej poisťovne sa kráti. Preto na trhu aktuálne vrcholia kampane troch zdravotných poisťovní. Podľa čoho sa rozhodnúť a čo všetko je k zmene potrebné? Zhrnuli sme vám v našom článku.