pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Zistite si stav vybavovania vašej poistnej udalosti!

28.10.2011 | Autor: Netfinancie.sk

Allianz - Slovenská poisťovňa, pre Vás prináša možnosť sledovať stav nevybavených poistných udalostí cez internet – online. Týka sa to neživotného poistenia, konkrétne poistenia majetku, poistenia motorových vozidiel a cestovného poistenia.

Môžete tak jednoducho vedieť stav vybavovania Vašej škodovej udalosti už v priebehu niekoľkých sekúnd, a to sedem dní v týždni nepretržite. Nemusíte navyše nikam chodiť, všetko si zistíte z pohodlia domu alebo kancelárie, postačí Vám iba stránka http://www.allianzsp.sk/.

Postup zistenia Vášho stavu likvidácie je pritom jednoduchý

  • stačí, ak si zvolíte záložku vpravo s označením Poistná udalosť a budete presmerovaní na centrum likvidácie
  • kliknete na záložku Zistiť stav poistnej udalosti a otvorí sa Vám samostatné okno Informácia o stave registrovanej škodovej udalosti
  • budete musieť zadať Vaše identifikačné číslo škodovej udalosti a okamžite sa dozviete, v akom aktuálnom stave sa Vaša udalosť nachádza, ako aj chýbajúce doklady, ktoré sú potrebné pre ďalšie doriešenie
  • máte tu aj možnosť vložiť potrebné dokumenty online cez aplikáciu Vložiť dokumenty

Ide o unikátnu možnosť a pomoc pre Vás, ktorá Vám umožní vedieť vždy, v akom stave sa vybavovanie Vašej poistnej udalosti nachádza. Mať prehľad je predsa dôležité. Majte ho preto aj Vy s aplikáciou od poisťovne Allianz – Slovenská poisťovňa.