pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Logo Union je po novom jednotné a v zelenej farbe

25.10.2021 | Autor: Eva Majerská

Union poisťovňa a Union zdravotná poisťovňa po rokoch menia logá. Spájať ich bude zelená farba a modernejší dizajn. Prečo sa tak rozhodli a čo je ich cieľom, sa dozviete v článku.

dokumenty Union

Už viac nebudeme vídať červenú verziu loga pre komerčnú Union poisťovňu a zelenú verziu pre Union zdravotnú poisťovňu. Spoločnosť sa rozhodla logá zjednotiť a dať prednosť zelenej farbe. Tá má podľa nich symbolizovať pokoj a rozvahu, no aj optimizmus a nadšenie, s ktorým sa poisťovne starajú o svojich klientov bez rozdielu.

Zároveň ide o modernejší typ písma, a tak aj nové logo Union pôsobí celkovo modernejším dojmom, ktorým sa chcú uberať aj samotné poisťovne.

Mení sa len logo Union, nie produkty ani služby poisťovne

Klienti sa však nemusia ničoho obávať, v tomto prípade ide len o kozmetickú úpravu a v poskytovaní služieb sa pre nich nič nemení. V najbližšom, prechodnom, období sa len môžeme stretávať s dokumentami a materiálmi s oboma verziami loga. Nové tlačivá už, samozrejme, budú obsahovať nové logo Union. Staršie zmluvy, prípadne iné dokumenty, však netreba z tohto dôvodu meniť.

pôvodné a nové logo Union

V prípade, že máte záujem o produkty poisťovne Union, môžete využiť naše online kalkulačky:

Ak máte záujem o prihlášku alebo hľadáte iné informácie týkajúce sa zdravotného poistenia, rovnako u nás nájdete všetko potrebné o Union zdravotnej poisťovni.

Pri všetkých už používame nové logo Union v zelenej farbe.

Zdroj: Union


Hľadáte kontaktné údaje na Union poisťovňu? Stačí navštíviť našu stránku.