pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Na Netfinancie.sk nájdete najlepšie povinné zmluvné poistenie

03.09.2008 | Autor: Netfinancie.sk

Nezávislý finančný portál www.netfinancie.sk ako prvý na Slovensku prichádza s porovnaním cien povinného zmluvného poistenia (PZP) slovenských poisťovní a možnosťou poistiť auto za niekoľko sekúnd cez internet alebo po telefóne. Najvýhodnejšiu povinnú poistku môže teda klient v tomto roku získať z pohodlia svojho domova alebo kancelárie.

Prehľadná poistná kalkulačka na portáli Netfinancie.sk, bezpečná platba a najmä možnosť ušetriť na poistnom, prináša úplne nový rozmer do slovenského online poisťovníctva.

Stránka vyhľadá pre každého záujemcu poistenie presne podľa jeho potrieb a umožní bez akýchkoľvek dodatočných nákladov poistenie auta hneď uzavrieť. „Doterajšie skúsenosti ukazujú, že zákazníci našu stránku využívajú najmä pri hľadaní najvýhodnejšieho poistenia. Na poistnom tak môžu ušetriť ročne tisíce korún,“ vysvetlil Vladimír Cvik, výkonný riaditeľ spoločnosti Netfinancie s r.o. „Je to najpohodlnejší spôsob ako získať kvalitné poistenie alebo sa okamžite zorientovať v spleti najrozličnejších ponúk. Pre návštevníkov stránky je obrovským prínosom, keď na jednom mieste vidia až 15 možných povinných poistení pre jedno vozidlo,“ dodal V. Cvik.

Výhody poistnej online kalkulačky

Práca s poistnou kalkulačkou je rýchla a jednoduchá. Po vyplnení niekoľkých údajov o sebe a svojom aute sa záujemcovi o poistenie ukážu optimálne poistky rozličných poisťovní aj s cenami. Ten si potom môže vybranú poistku dojednať priamo na stránke www.netfinancie.sk alebo telefonicky na čísle 033 240 00 02. Prehľadný formulár sprevádza moderná forma detailnej nápovedy, ktorá uľahčí výber aj ľuďom bez skúseností s internetom či znalosťami automobilov. Klient nepotrebuje mať kreditnú kartu ani internetbanking, pretože poistné neplatí cez internet, ale neskôr priamo vybranej poisťovni zvoleným spôsobom platby.

Povinné zmluvné poistenie musí mať podľa zákona každý vlastník automobilu, čo však podľa V. Cvika neznamená, že by ho mali klienti zbytočne preplácať. Zároveň odporúča, aby záujemcovia o poistenie hľadali najvýhodnejšie a nie najlacnejšie poistenie. „Predovšetkým často cestujúci manažéri, obchodníci, resp. ľudia dochádzajúci za prácou či obchodom do zahraničia by si mali zvoliť poistenie s vyšším poistným krytím za najlepšiu možnú cenu. Stránka www.netfinancie.sk pomôže každému nájsť to najvýhodnejšie poistenie ušité takpovediac na mieru“ dodal Cvik.

O spoločnosti Netfinancie s r.o.

Sme nezávislou finančno - poradenskou spoločnosťou so špecializáciou na internetové a osobné finančné poradenstvo. Na portáli www.netfinancie.sk sme 19. júla 2007 ako prví na Slovensku uviedli na online trh kompletnú kalkulačku povinného zmluvného poistenia všetkých poisťovní, a to aj s možnosťou dojednať vybrané poistenie cez internet alebo telefonicky.

Vedenie spoločnosti Netfinancie tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z vrcholového a obchodného manažmentu zahraničných finančných inštitúcií, poisťovní, stavebných sporiteľní a bánk. Netfinancie.sk je sesterskou spoločnosťou českého portálu Netfinance.cz.