pon-pia: 08:00-17:00

AEGON Hungary Closed Company


Logo - AEGON

O poisťovni AEGON

Poisťovňa Aegon Slovensko bola súčasťou finančného koncernu Aegon, ktorý pôsobí vo viac ako 20 krajinách sveta. Na slovenský poistný trh vstúpila poisťovňa Aegon v roku 2003 so špecializáciou na životné poistenie, kedy vznikla spoločnosť Aegon Životná poisťovňa. Tá ponúkala okrem životného poistenia a sporenia aj rizikové životné poistenie s dobrovoľným sporením, detské životné poistenie a rôzne pripoistenia.

V roku 2004 bola pod Aegon Slovensko založená dôchodková správcovská spoločnosť Aegon, d.s.s. čím sa rozšírila obchodná činnosť poisťovne Aegon aj o produkty dôchodkového zabezpečenia. Aegon, d.s.s. ponúkala svojim klientom starobné dôchodkové sporenie, sporenie na dôchodok v životnom poistení a rôzne dôchodkové fondy.

Od roku 2010 poskytovala poisťovňa Aegon prostredníctvom svojej maďarskej sesterskej spoločnosti Aegon Hungary Closed Company Ltd. možnosť uzatvoriť si aj poistenie domu, bytu a domácnosti. Práve jej poistný produkt DOM KOMPLET bol v roku 2010 ocenený v súťaži Zlatá minca ako objav roka.

V prípade, že potrebujete riešiť akékoľvek záležitosti s touto poisťovňou, obráťte sa na Union poisťovňa, a.s.


Aktuality - AEGON

Logo Netfinancie - aktuality

Aegon už patrí pod NN a Allianz je opäť poisťovňou roka

15.11.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Spoločnosť NN dokončila akvizíciu s spoločnosťou Aegon a výrazne tak zlepšila svoju pozíciu na trhu dôchodkového sporenia. Týždenník Trend tento rok opäť oceňoval najlepších hráčov na slovenskom trhu.

Logo Netfinancie - aktuality

Poisťovňa Aegon sa dohodla s Unionom

09.09.2019 | Autor: Eva Majerská

Na poistnom trhu prichádza po čase k ďalšej zmene. Poisťovňa Aegon sa rozhodla previesť svoj poistný kmeň neživotného poistenia pod správu Union.

Logo Netfinancie - aktuality

Ocenenie SASP za rok 2018 má svojich víťazov

04.06.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Odborníci rozhodli. Toto sú najlepšie poisťovne z oblasti neživotného poistenia pre rok 2018.