pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Onlia skončila s predajom poistenia, nahradí ju Union

03.12.2020 | Autor: Katarína Zelinková

Povinné zmluvné poistenie alebo iný typ poistenia od Onlie už nie je možné uzatvoriť. Union sa rozhodol pre ukončenie tejto značky zo strategických dôvodov. Zmení sa niečo pre jej klientov?

mobilný telefón v rukách

Po piatich rokoch stiahol Union z trhu svoju digitálnu značku Onlia. Jej cieľom bolo priniesť férové a kvalitné poistenie. To sa jej darilo prostredníctvom ponuky poistenia bez viazanosti, ku ktorému poskytovala kvalitné služby a tiež moderné aplikácie, ktoré si klienti obľúbili.

Rozhodnutie o ukončení tejto značky má čisto strategické pozadie, pretože spoločnosť sa chce upriamiť na budovanie a rozvoj vlastnej značky. O hlavné výhody, ktoré priniesla Onlia však klienti neprídu. Union chce naďalej ponúkať aj poistenie bez viazanosti a všetky ostatné inovácie, ktorá táto značka poskytovala.

Existujúcich klientov žiadna zmena nečaká

Na mieste je otázka, čo sa zmení pre klientov Onlie. Dôvod na obavy nie je, všetky uzatvorené zmluvy ostávajú naďalej v platnosti bez akýchkoľvek úprav. Ukončený je len predaj nových poistení.

Klienti môžu naďalej využívať mobilnú aplikáciu, vykonávať prostredníctvom nej zmeny v poistných zmluvách a tiež nahlasovať poistné udalosti. Taktiež je pre nich dostupná pomoc prostredníctvom call centra tak ako doteraz. Žiadne obmedzenia nenastanú ani v rámci klientskej zóny Moja Onlia, ktorá bude naďalej k dispozícii pre všetkých existujúcich klientov. Rovnako ostane dostupná aj stránka na Facebooku, ktorá bude odpovedať na správy od klientov.

Stále máte na výber zo širokej ponuky poistení

Hoci Onlia ukončila predaj poistných produktov, u nás sa nič nemení a naďalej si môžete vyberať z ponuky až 11 poisťovní. Nezáleží pritom na tom, či si poisťujete rodinné auto, luxusný automobil alebo SUV. Najvýhodnejšie poistenie auta u nás nájdete z pohodlia vášho domova a zaberie vám to len pár minút času. Okrem toho, že ušetríte, budete mať k dispozícii aj prvotriedny a bezplatný klientsky servis. Poistite sa s Netfinancie.sk a určite ušetríte, pretože u nás máte vždy na výber.


S nami si ideálne PZP nájde každý. Vyskúšajte našu porovnávaciu kalkulačku a uzatvorte si zákonné poistenie za najlepšiu cenu.