pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Podrobné informácie o súťaži a výherných cenách

Počas dovolenky sa človek stane svedkom mnohých zaujímavých, vtipných a miestami až šialených udalostí a nezriedka sa stáva aj ich priamym účastníkom. Prečo si však takúto zaujímavú skúsenosť nechávať pre seba, keď sa môžeš o ňu podeliť s ostatnými a ešte pritom vyhrať aj super ceny?!


Kto sa môže súťaže zúčastniť?
Súťaž „Hľadáme dovolenkových hrdinov!“ je určená pre každého, kto dovŕšil 18 rokov, má trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky a uverejní na našej stránke svoju fotografiu z dovolenky, študentského pobytu či pracovnej cesty.


Akú fotografiu možno do súťaže prihlásiť?
Fantázii sa medze nekladú – každý považuje za zaujímavé, zábavné či odvážne niečo iné – stačí ak vyberieš takú fotografiu, o ktorej si myslíš, že zodpovedá téme našej súťaže, teda zachytáva zaujímavý či zábavný „hrdinský“ čin.


Akým spôsobom sa možno do súťaže zapojiť?
Bojovať o výhru je možné hneď dvoma spôsobmi. Prvý spôsob spočíva v zaslaní súťažnej fotografie, prípadne viacerých fotografií. Druhým spôsobom ako sa do súťaže zapojiť, je hlasovať za už zverejnené súťažné fotografie. Výhra je v oboch prípadoch rovnako lákavá!


Na základe akých kritérií sa určí víťaz súťaže?
V súťaži „Hľadáme dovolenkových hrdinov!“ odmeníme hneď až troch súťažiacich. Výhercovia budú určení na základe: najvyššieho získaného počtu hlasov za fotografiu, najlepšej porotou vybranej fotografie a na základe náhodného zlosovania z radov hlasujúcich.


Aké výherné ceny sú pre súťažiacich pripravené?

Všetci traja výhercovia našej letnej súťaže dostanú špičkový iPad mini a celoročné cestovné poistenie k nemu zadarmo!

Apple iPad mini 16 GB má všetko, čo od tohto technického zázraku človek očakáva – 7,9 palcový displej, nádhernú obrazovku, vďaka ktorej sú farby jasné a živé, dobrý a plynulý výkon, FaceTime HD a iSight kamery a výdrž batérie až 10 hodín! iPad mini od spoločnosti Apple je navrhnutý tak, aby svojimi rozmermi poskytoval maximálny komfort a s viac 275 tisíc aplikáciami k stiahnutiu aj 100%-nú zábavu! iPad má navyše aj WiFi, čím ti umožní pripojiť sa kedykoľvek na internet a zdieľať fotky či videá, ktoré si s iPadom mini urobil.
Celoročné cestovné poistenie ťa chráni počas tvojho pobytu v zahraničí, bez ohľadu na to, či si na prázdninách v Chorvátsku, na výmennom študijnom pobyte v Anglicku alebo na služobnej ceste v Amerike. Cestovné poistenie má zabrániť tomu, aby tvoja peňaženka v zahraničí trpela nadmernými výdavkami v prípade, že si na dovolenke nechtiac ublížiš, stratíš doklady aj s batožinou alebo ak nebodaj ublížiš ty niekomu inému! Túto super komplexnú ochranu ti cestovné poistenie navyše poskytuje počas celého roka!

Ak chceš vedieť o našej súťaži ešte viac, prečítaj si podrobné informácie uvedené v súťažných podmienkach!