pon-pia: 08:00-17:00

ERGO Poisťovňa


Logo - ERGO Poisťovňa

O poisťovni ERGO

ERGO Poisťovňa, a.s. patrila do holdingu ERGO Austria International AG a zároveň bola súčasťou významnej medzinárodnej poisťovacej skupiny ERGO so sídlom v Nemecku. Skupina ERGO poskytovala klientom silné a stabilné zázemie, nakoľko sa môžu spoľahnúť na jednu z popredných svetových zaisťovacích spoločností, Munich Re, ako aj na zdieľanie know-how v rámci skupiny ERGO.

Aby mohla ERGO Poisťovňa svedomito plniť svoje motto „Poistiť znamená porozumieť“, venovala pozornosť potrebám a požiadavkám klientov a stavala ich do centra pozornosti. Na trhu kombinovala svoje špecializované vedomosti s odbornými znalosťami lokálnych partnerov v bankovom a poistnom sektore a špecifickými schopnosťami poskytovanými silnou skupinou ERGO.

Do svojho portfólia produktov zahŕňala napríklad investičné poistenie, úrazové poistenie, poistenie pre cudzincov, poistenie nehnuteľností a domácnosti, ale aj celoročné cestovné poistenie. V rámci neho poskytovala nadštandardné limity, poistné krytie s územnou platnosťou pre celý svet a ďalšie výhody.

V prípade otázok alebo iných záležitostí kontaktujte Generali Poisťovňa, a. s.


Aktuality - ERGO

Logo Netfinancie - aktuality

Netfinancie.sk sa predstavia aj na SIBAF forum 2016

11.10.2016 | Autor: Netfinancie.sk

Okrem pravidelného hosťovania v relácii Teleráno a rôznych rozhlasových reláciách sa Netfinancie tentokrát objavia aj na podujatí SIBAF forum 2016. Konkrétne vďaka nášmu odborníkovi na poistenie, Mgr. Vladimírovi Cvikovi, ktorý bude jednu z diskusií moderovať.

Logo Netfinancie - aktuality

ERGO u nás ponúka už aj krátkodobé cestovné poistenie

12.11.2014 | Autor: Netfinancie.sk

Ročné cestovné poistenie od ERGO Poisťovne si u nás môžete uzatvoriť už dlhšie. Dnes sme k nemu pridali aj krátkodobé. V rámci nášho porovnania cestovného poistenia tak máte ďalšiu ponuku, ktorá vám rozšíri vaše možnosti výberu.

Logo Netfinancie - aktuality

Do porovnania cestovného poistenia pribudla ďalšia poisťovňa

13.08.2014 | Autor: Netfinancie.sk

V rámci skvalitňovania našich služieb a rozširovania našej ponuky máme pre cestovateľov a dovolenkárov dobrú správu. Do našej ponuky poisťovní pre cestovné poistenie pribudla nová poisťovňa – ERGO Poisťovňa, a.s..