pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Zákonné poistenie pre automobil Tesla za najlepšie ceny

Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie pre značku Tesla tak jednoducho, ako sa len dá. Garantujeme vám vždy aktuálne ceny a nestranné porovnanie všetkých dostupných ponúk.

Logo - Tesla

Zoznámte sa s vývojom značky Tesla

Tesla Motors, Inc je americká automobilka, ktorá bola založená v roku 2003. Primárne sa zameriava na vývoj, zostavenie celkovej koncepcie a výrobu elektromobilov. Automobilka bola pomenovaná na počesť Nikola Teslaa medzi investorov tohto ambiciózneho projektu patria aj Elon Musk a zakladatelia spoločnosti Google Larry Page a Sergej Brin. Okrem výroby automobilov sa spoločnosť zaoberá aj zostavovaním nabíjacích staníc pod názvom Supercharger, ktoré sú v súčasnosti najvýkonnejšie na svete. Venuje sa aj výrobe domácich a priemyselných vysoko-kapacitných batérii Powerball a Powerpack. V auguste 2016 odkúpila spoločnosť SolarCity a o pár mesiacov neskôr už predstavila špeciálne solárne strechy. Prvý elektromobil, ktorý automobilka vyrobila, je Tesla Roadster, vyrábaný v rokoch 2008 - 2012 v celkovom počte 2400 kusov. Ďalej nasledoval Model S, Model X a Model 3, ktoré sa tešia veľkej obľube. Ďalším plánovaným elektromobilom má byťModel Semi a do blízkej budúcnosti je naplánovaná aj druhá generácia modelu Roadster.

Ponuka značky Tesla

  • Roadster
  • Model S
  • Model X
  • Model 3

Reprezentatívna ponuka zákonného poistenia pre značku Tesla

Zobrazená ponuka PZP pre automobil Tesla Model S je zostavená na základe požadovaných technických parametrov vozidla a údajov o klientovi - fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí.

Logo Tesla
Tesla Model S
0 cm3 / 245 kW, elektrina
1961 kg, rok výroby 2016
Najdrahšie PZP:
279 €
Priemerná cena PZP:
147 €
Najlacnejšie PZP:
90 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
57 €
Ročná úspora PZP:
38 %

Získajte najlepšie PZP pre značku Tesla

Navštívte našu stránku a vyskúšajte kalkulačku pre bezplatné porovnanie cien. Z dostupných ponúk povinného zmluvného poistenia pre automobil Tesla si úplne jednoducho vyberiete tú najvýhodnejšiu. Po uzatvorení poistenia uhradíte poistné, a tým je celý proces ukončený. Vaše poistenie je platné a vy môžete smelo vyraziť na cesty.


Tip: Váš automobil Tesla sa môže poškodiť následkom stretu s výtlkom, divou zverou alebo ho môže poškodiť vyčíňanie prírodného živlu. Preto je vhodné uzatvoriť si rôzne pripoistenia alebo havarijné poistenie.

Najlepšie PZP pre vaše auto máte na dosah!