pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Povinné zmluvné poistenie pre vozidlá Škoda

Ponúkame vám výhodné PZP pre všetky vozidlá značky Škoda, ku ktorému si môžete pripoistiť aj ďalšie riziká alebo vybrať havarijné poistenie.

Logo - Škoda

Informácie o značke Škoda

Korene značky Škoda môžeme hľadať v roku 1895, kedy vznikla v Mladej Boleslavi spoločnosť Slávia vyrábajúca bicykle. Postupne sa však cez motorky dopracovala až k automobilom. Počas vojny sa dokonca venovala výrobe vojenským vozidiel a rok po nej vzniklo v Plzni  automobilové oddelenie koncernu Škoda. Prvým vozidlom vyrobeným pod touto značkou bola Škoda Hispano Suiza.

Modely známe ako Popular, Favorit, Rapid a podobné poznáme z obdobia po roku 1934, neskôr v 1959 boli na trhu už aj Škoda Octavia a Felicia. Samozrejme, v inej podobe ako ich poznáme dnes.

V súčasnosti vyvíja a vyrába Škoda vozidlá v spolupráci s Volkswagenom, keďže v roku 1991 vstúpila Škoda do koncernu Volkswagen. Toto spojenie prináša viacero výhod, keďže Škoda sa postupne stala významným medzinárodným výrobcom s ročným predajom viac ako milión áut. Úspešne vyváža napr. do Číny či Nemecka.

Aktuálna ponuka modelov značky Škoda

  • Citigo
  • Fabia
  • Kodiaq
  • Karoq
  • Octavia
  • Rapid
  • Superb
  • a množstvo modelových radov

Príklad online výpočtu PZP pre vozidlo Škoda

Uvádzame reálnu ponuku na PZP Škoda Octavia Combi na základe uvedených technických údajov o vozidle a údajov o držiteľovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Škoda
Škoda Octavia Combi
1798 cm3 / 132 kW, benzín
1852 kg, rok výroby 2017
Najdrahšie PZP:
208 €
Priemerná cena PZP:
149 €
Najlacnejšie PZP:
113 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
36 €
Ročná úspora PZP:
24 %

Ako získať najlacnejšie PZP Škoda?

Ako vidíte na uvedenom príklade nie je to nič zložité. Stačí navštíviť našu stránku pre porovnanie cien a vybrať si z ponuky PZP pre značku Škoda tú najvýhodnejšiu. Každá ponuka, ktorá sa vám zobrazí je vytvorená pre vás a vaše vozidlo. Výsledkom celého procesu je uzatvorené online poistenie, ktoré je platné uhradením poistného. Nie je nič jednoduchšie a úspornejšie!

Tip: Ak si chcete PZP pre vozidlo Škoda rozšíriť aj na iné riziká, stačí si na porovnaní cien vybrať niektoré z ponúkaných pripoistení (napr. čelného skla, výtlku alebo živelnej udalosti).


Získajte najlepšie PZP s naším porovnaním cien!