0850 555 000

PO-PIA: 08:00-17:00

Povinné zmluvné poistenie pre vozidlá Škoda

Ponúkame vám výhodné PZP pre všetky vozidlá značky Škoda, ku ktorému si môžete pripoistiť aj ďalšie riziká alebo vybrať havarijné poistenie.

Logo - Škoda

Informácie o značke Škoda

Korene značky Škoda môžeme hľadať v roku 1895, kedy vznikla v Mladej Boleslavi spoločnosť Slávia vyrábajúca bicykle. Postupne sa však cez motorky dopracovala až k automobilom. Počas vojny sa dokonca venovala výrobe vojenským vozidiel a rok po nej vzniklo v Plzni  automobilové oddelenie koncernu Škoda. Prvým vozidlom vyrobeným pod touto značkou bola Škoda Hispano Suiza.

Modely známe ako Popular, Favorit, Rapid a podobné poznáme z obdobia po roku 1934, neskôr v 1959 boli na trhu už aj Škoda Octavia a Felicia. Samozrejme, v inej podobe ako ich poznáme dnes.

V súčasnosti vyvíja a vyrába Škoda vozidlá v spolupráci s Volkswagenom, keďže v roku 1991 vstúpila Škoda do koncernu Volkswagen. Toto spojenie prináša viacero výhod, keďže Škoda sa postupne stala významným medzinárodným výrobcom s ročným predajom viac ako milión áut. Úspešne vyváža napr. do Číny či Nemecka.

Aktuálna ponuka modelov značky Škoda

  • Citigo
  • Fabia
  • Kodiaq
  • Karoq
  • Octavia
  • Rapid
  • Superb
  • a množstvo modelových radov

Príklad online výpočtu PZP pre vozidlo Škoda

Uvádzame reálnu ponuku na PZP Škoda Octavia Combi na základe uvedených technických údajov o vozidle a údajov o držiteľovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Škoda
Škoda Octavia Combi
1798 cm3 / 132 kW, benzín
1852 kg, rok výroby 2017
Najdrahšie PZP:
208 €
Priemerná cena PZP:
149 €
Najlacnejšie PZP:
113 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
36 €
Ročná úspora PZP:
24 %

Ako získať najlacnejšie PZP Škoda?

Ako vidíte na uvedenom príklade nie je to nič zložité. Stačí navštíviť našu stránku pre porovnanie cien a vybrať si z ponuky PZP pre značku Škoda tú najvýhodnejšiu. Každá ponuka, ktorá sa vám zobrazí je vytvorená pre vás a vaše vozidlo. Výsledkom celého procesu je uzatvorené online poistenie, ktoré je platné uhradením poistného. Nie je nič jednoduchšie a úspornejšie!

Tip: Ak si chcete PZP pre vozidlo Škoda rozšíriť aj na iné riziká, stačí si na porovnaní cien vybrať niektoré z ponúkaných pripoistení (napr. čelného skla, výtlku alebo živelnej udalosti).


Získajte najlepšie PZP s naším porovnaním cien!