pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Najlepšie PZP pre automobil Porsche rýchlo a výhodne

K zmluvnému poisteniu pre vaše Porsche si môžete výhodne a pohodlne zvoliť aj rôzne pripoistenia alebo uzatvoriť havarijné poistenie.

Logo - Porsche

Čo by ste mali vedieť o značke Porsche

Porsche je popredný nemecký výrobca luxusných športových automobilov, ktorý od roku 2017 patrí pod koncern Volkswagen. Automobilku v roku 1931 založil Ferdinand Porsche, známy predovšetkým ako konštruktér legendárneho automobilu VW Chrobák. Prvým autom od značky Porsche bol model 356, ktorý bol vypracovaný podľa koncepcie populárneho Chrobáka. Najslávnejším modelom je však Porsche 911, ktoré bolo pôvodne predstavené pod označením 901. Toto označenie musela firma nakoniec zmeniť, pretože Peugeot má patentované číselné označenie vozidiel s nulou uprostred. Legendárny športový automobil bol oproti modelu 356 väčší, výkonnejší a luxusnejší. Vozidlo predstavené na autosalóne vo Frankfurte v roku 1963 okamžite zožalo veľký úspech. Úspešnými nástupcami toho modelu boli Porsche Targa a Porsche 911 S. Značka sa neustále snažila zdokonaľovať, skvalitňovať a inovovať ako technickú, tak aj dizajnovú stránku automobilov. Už celé desaťročia je Porsche známe ako luxusná a spoľahlivá značka, ktorá svojim zákazníkom poskytuje vysoký štandard. Dôkazom sú aj rôzne ocenenia a výsledky štatistík, podľa ktorých má Porsche najspokojnejších zákazníkov.

Modely značky Porsche

  • Panamera
  • Cayman
  • Cayenne
  • Boxster
  • 968
  • 928
  • 911 Coupé
  • 911 Cabriolet
  • 718
  • E-Performance

Vyberte si najvýhodnejšie poistenie pre vaše Porsche za pár minút

Podľa reálnych technických parametrov vozidla a údajov o poistníkovi uvádzame ponuku PZP pre automobil Porsche 981 (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Porsche
Porsche 981
2706 cm3 / 195 kW, benzín
1635 kg, rok výroby 2016
Najdrahšie PZP:
279 €
Priemerná cena PZP:
196 €
Najlacnejšie PZP:
140 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
56 €
Ročná úspora PZP:
28 %

Získajte najlepšie PZP pre Porsche rýchlo a pohodlne

Celý postup uzatvorenia zákonného poistenia pre automobil Porsche je veľmi jednoduchý a rýchly. Do online porovnávacej kalkulačky zadáte požadované údaje a následne si z vygenerovaného porovnania cien vyberiete tú ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje. Následne doplníte vaše osobné údaje a uzatvoríte poistenie. V závere uhradíte poistné a vaše poistenie týmto momentom nadobúda platnosť.

Tip: Akékoľvek opravy na luxusných športových autách značky Porsche môžu byť veľmi drahé. Preto je výhodné uzatvoriť si aj rôzne typy pripoistení alebo havarijné poistenie a v prípade škodovej udalosti sa tak vyhnete nečakaným vysokým výdavkom spojeným s opravou vášho vozidla.


Porovnajte si ceny a uzatvorte výhodné PZP online!