pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Zmluvné poistenie online pre značku Mitsubishi za najlepšiu cenu

Výhodné a úsporné PZP pre automobil značky Mitsubishi si môžete uzavrieť z pohodlia domova a ušetriť tak čas aj peniaze. Zvolené poistenie môžete doplniť o rôzne pripoistenia alebo havarijné poistenie.

Logo - Mitsubishi

Zoznámte sa s históriou značky Mitsubishi

Mitsubishi Motors Corporation je japonský automobilový výrobca, ktorý je súčasťou japonského priemyslového koncernu Mitsubishi. Príbeh tejto značky sa začal písať v roku 1870, kedy Jataró Iwasaki založil rovnomennú lodiarsku spoločnosť. Neskôr začal podnikať aj v oblasti ťažobného priemyslu. Toto podnikanie nakoniec viedlo k vzniku najväčšieho priemyselného konglomerátu v Japonsku, ktorý dnes tvorí 29 spoločností. Začiatkom 20. storočia sa vedenie vtedy ešte len rozvíjajúcej sa spoločnosti rozhodlo vstúpiť do oblasti automobilovej výroby. Prvý model tejto značky bol Mitsubishi Model A vyrobený v roku 1917. Prvé vozidlo od dnes už svetoznámej značky sa s veľkým úspechom nestretlo a automobilka stagnovala. Jej činnosť sa znova rozbehla až pri militarizácii Japonska, keď si u Mitsubishi vláda objednala armádne vozidlo s pohonom 4x4. Takto vznikol povestný model Mitsubishi PX-33 a firma začala opäť prekvitať. Model Mitsubishi 500 z roku 1960 v Japonsku zožal veľký úspech a podnikanie firmy v ďalších rokoch je označované ako "japonský ekonomický zázrak". V roku 2000 sa firma dostala do krízy najmä po odhalení, že vozidlá určené pre domáci trh mali niekoľko konštrukčných chýb. Mitsubishi tak čakala ťažká cesta späť na výslnie na automobilovom trhu. To sa nakoniec podarilo uvedením modelov Outlander, Lancer a Colt, z ktorých najmä model Outlander zaznamenal veľký úspech. Aktuálne sa značka zameriava najmä na výrobu crossoverov a elektronických úsporných automobilov.

Modely značky Mitsubishi

  • Lancer Sportsedan
  • Lancer Sportback
  • Pajero LWB
  • L200
  • ASX
  • Eclipse Cross
  • Outlander
  • Outlander PHEV

Vypočítajte si zákonné poistenie pre značku Mitsubishi aj vy

Uvedený príklad výpočtu PZP pre automobil Mitsubishi ASX je zostavený na základe reálnych údajov o vozidle a údajov o poistníkovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Mitsubishi
Mitsubishi ASX
1590 cm3 / 86 kW, benzín
1870 kg, rok výroby 2013
Najdrahšie PZP:
167 €
Priemerná cena PZP:
116 €
Najlacnejšie PZP:
84 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
32 €
Ročná úspora PZP:
28 %

Získajte PZP pre značku Mitsubishi za najlepšiu cenu už dnes

Uzatvorenie poistenia online je veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. V prvom kroku zadáte údaje do našej online kalkulačky, ktorá vám automaticky vygeneruje všetky dostupné ponuky PZP pre značku Mitsubishi. V nasledujúcom kroku si vyberiete jednu z ponúk a uzatvoríte poistenie. Posledným krokom je uhradenie poistného a od tohto momentu je poistenie pre vaše vozidlo platné.

Tip: Spolu so zmluvným poistením si taktiež môžete online uzatvoriť aj havarijné poistenie. Zvýšite tak úroveň zabezpečenia vášho auta a vyhnete sa nečakaným výdavkom.


Porovnajte si ceny a uzatvorte výhodné PZP online!