pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Úsporné a rýchle online PZP pre Land Rover

Online povinné zmluvné poistenie pre automobily značky Land Rover si môžete uzatvoriť bez toho, aby ste museli vyjsť z domu či kancelárie. A zaberie vám to iba pár minút.

Logo - Land Rover

Zoznámte sa s príbehom značky Land Rover

Land Rover je britská automobilka, ktorá vyrába viacúčelové a terénne autá. Zakladateľom firmy je John Kemp Steanley, ktorý pôvodne podnikal ako výrobca bicyklov a motocyklov.Prvé auto značky Land Rover bolo vyrobené v roku 1904 a od roku 1906 firma vyrába už iba automobily. Značka sa najskôr zameriavala na výrobu luxusných automobilov, po druhej svetovej vojne však bol záujem o tento typ vozidiel minimálny a tak sa podnik zameral na výrobu terénnych vozidiel. Pre značku bol zlomový rok 1948, kedy bol vyrobený prvý Land Rover, označený ako Series I. V roku 1958, o 10 rokov neskôr, bol už Land Rover úspešnou značkou a ročne dokázal vyrobiť až 30 000 kusov automobilov. V roku 1970 predstavili nový koncept pod názvom Range Rover, ktorý bol unikátnym spojením luxusného a terénneho automobilu. Tieto automobily sú úspešné a žiadané aj dnes a dopyt po tomto type automobilov stále rastie. Land Rover je druhým najstarším výrobcom SUV na svete. Vozidlá tejto značky sú medzi motoristami známe ako kvalitné automobily, ktoré sú ideálnou voľbou do náročného terénu a zároveň sú spoľahlivé a pohodlné.

Aktuálna ponuka modelov značky Land Rover

  • Range Rover
  • Range Rover Sport
  • Ranger Rover Velar
  • Range Rover Evoque
  • Discovery
  • Discovery Sport

Vypočítajte si PZP pre automobil Land Rover online

Nasledujúca ponuka povinného zmluvného poistenia pre automobil Land Rover Discovery je vypočítaná na základe reálnych parametrov vozidla a údajov o držiteľovi - fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí.

Logo Land Rover
Land Rover Discovery
2995 cm3 / 250 kW, benzín
3240 kg, rok výroby 2015
Najdrahšie PZP:
279 €
Priemerná cena PZP:
199 €
Najlacnejšie PZP:
148 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
51 €
Ročná úspora PZP:
25 %

Získajte najlacnejšie PZP pre automobil Land Rover

Výhodné a úsporné PZP pre automobil Land Rover nájdete bez námahy práve u nás. Do porovnávacej kalkulačky stačí zadať požadované údaje a kalkulačka vám do niekoľkých sekúnd vygeneruje všetky ponuky, ktoré sú dostupné pre vaše vozidlo. Jednu z ponúk si vyberiete a uzatvoríte poistenie. Posledným krokom je uhradenie požadovanej sumy a vaše poistenie sa týmto krokom stáva platným.

Tip:

Land Rover je terénne vozidlo, s ktorým vodiči často jazdia aj do oblastní, kde je zvýšené nebezpečenstvo vyčíňania prírodných živlov. K PZP si preto môžete zvoliť aj pripoistenie prírodných živlov a chrániť tak vaše auto aj v prípade takéhoto poškodenia.


Uzatvorte si ideálne PZP pre vaše auto aj vy!