pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Online zmluvné poistenie pre Lancia rýchlo a výhodne

Pri uzatvorení online PZP pre automobil Lancia ušetríte čas aj peniaze. Vďaka rýchlemu porovnaniu cien si ľahko a rýchlo vyberiete tú najvýhodnejšiu ponuku.

Logo - Lada

Spoznajte značku Lancia

Lancia & C. Fabrica Automobili je talianska automobilka, založená v roku 1096 v Turíne. Patrí medzi najstarších automobilových výrobcov na svete a známou sa stala najmä pre svoju snahu vyrábať autá s nápaditým dizajnom a neustále vyvíjať nové technické inovácie. Lancia bola prvá automobilka, ktorá vyrobila auto so samostatnou karosériou a taktiež má dlhoročnú históriu na pretekoch rally. Pre automobilku bol zlomový rok 1969, kedy sa stala súčasťou koncernu Fiat. Podľa mnohých odborníkov nedokázal Fiat náležite využiť potenciál Lancie a značka pod jeho vedením začala postupne upadať. Do roku 1975 Lancia vyrábala aj vozidlá pre armádu, trolejbusy a autobusy. Výroba sa nakoniec preradila pod značku Iveco a Lancia dnes vyrába už len osobné automobily.

Modely značky Lancia

  • Delta
  • Phedra
  • Thema
  • Voyager
  • Ypsilon

Nájsť najvýhodnejšie PZP pre značku Lancia nie je nič zložité

Reprezentatívny príklad PZP pre automobil Lancia je vypočítaný na základe uvedených parametrov vozidla a údajov o držiteľovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Lancia
Lancia Delta
1742 cm3 / 147 kW, benzín
1980 kg, rok výroby 2013
Najdrahšie PZP:
267 €
Priemerná cena PZP:
157 €
Najlacnejšie PZP:
113 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
44 €
Ročná úspora PZP:
28 %

Online povinné zmluvné poistenie pre značku Lancia vám ušetrí čas aj peniaze

Ak sa rozhodnete uzatvoriť zmluvné poistenie online, vyhnete sa chodeniu priamo do pobočky poisťovne. Naša online porovnávacia kalkulačka vám za pár sekúnd vygeneruje všetky dostupné ponuky PZP pre automobil Lancia a vy si tak ľahko vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Ďalej len uzatvoríte poistenie a uhradíte požadovanú sumu.

Tip:

Jazdíte často po cestách, v ktorých blízkosti sa pohybuje divá zver? K zmluvnému poisteniu vášho automobilu Lancia si môžete uzavrieť aj pripoistenie stretu so zverou. V prípade zrážky sa tak vyhnete neplánovaným výdavkom a administratívnym komplikáciám.


Získajte najlacnejšie PZP pohodlne za pár minút!