pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

PZP pre automobily značky Jeep rýchlo a pohodlne

Uzatvorte si zákonnú poistku pre vozidlo značky Jeep a ušetrite čas aj peniaze. Aj výkonné vozidlá môžu získať cenovo výhodné poistenie.

Logo - Jeep

Značka Jeep a jej príbeh

Jeep je americká značka automobilov, v súčasnosti fungujúca ako dcérska spoločnosť nadnárodnej korporácie Fiat Chrysler Automobiles (v skratke FCA). Značka Jeep bola zaregistrovaná v roku 1943 a prvé vozidlo bolo vyrobené v roku 1945. Súčasťou FCA je od roku 1987. Značka Jeep sa do histórie zapísala ako vôbec prvá značka, ktorá začala vyrábať športovo-úžitkové vozidlá. V súčasnosti naďalej vyrába vozidlá typu SUV a tiež terénne vozidlá. V minulosti do jej produktového portfólia boli zahrnuté aj automobily typu pick-up. Modely ako Grand Cherokee a Wagoneer sú zároveň zaradené aj do kategórie luxusných vozidiel. Dodnes sa presne nevie, ako pomenovanie Jeep vlastne vzniklo. Podľa niektorých teórií je značka pomenovaná podľa kreslenej postavičky, iní sa prikláňajú k verzii, že značka je pomenovaná podľa prototypov vojenských vozidiel, ktoré boli často označované ako „jeeps“. Značka sa stala natoľko kultovou, že označenie „jeep“ alebo „džíp“ sa často používa aj pre vozidlá inej značky, ktoré majú podobné vlastnosti a využitie ako originálne vozidlá značky Jeep.

Aktuálne modely značky Jeep

  • Jeep Renegade
  • Jeep Compass
  • Jeep Cherokee
  • Jeep Grand Cherokee
  • Jeep Wrangler
  • Jeep Wrangler Unlimited

Vypočítajte si online zákonnú poistku pre automobil značky Jeep online

V reprezentatívnom príklade uvádzame reálnu ponuku PZP pre automobil Jeep Compass. Ponuka je zostavená na základe nasledujúcich parametrov vozidla a údajov o držiteľovi - fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí.

Logo Jeep
Jeep Compass
2360 cm3 / 125 kW, benzín
1980 kg, rok výroby 2016
Najdrahšie PZP:
279 €
Priemerná cena PZP:
175 €
Najlacnejšie PZP:
140 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
35 €
Ročná úspora PZP:
20 %

Najrýchlejší spôsob uzatvorenia PZP pre vozidlo Jeep

Využite možnosť uzatvoriť si zákonnú poistku rýchlo a úsporne z pohodlia domova či kancelárie. Naša kalkulačka vám automaticky vygeneruje všetky dostupné ponuky zákonného poistenia pre automobil značky Jeep. Vy si jednu z ponúk vyberiete a uzatvoríte poistenie. Následne podľa pokynov uhradíte platbu a vaše vozidlo máte poistené.

Tip: Jazdíte často po cestách, kde môžete natrafiť aj na divú zver? Takáto zrážka môže nie len usmrtiť divú zver, ale aj spôsobiť vážne poškodenie na vašom aute. Preto si vaše PZP môžete rozšíriť aj o pripoistenie stretu zo zverou.


Od najlacnejšieho PZP vás delí len už pár krokov!