pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Výhodné a rýchle PZP pre automobil Jaguar

Porovnajte si ceny všetkých dostupných ponúk a uzatvorte najvýhodnejšie PZP pre vozidlo Jaguar. Poistenie si môžete rozšíriť aj pre ďalšie riziká prostredníctvom pripoistení alebo uzatvorením havarijného poistenia.

Logo - Jaguar

História značky Jaguar

Jaguar Card Ltd., v skratke Jaguar, je britský automobilový výrobca, ktorý sa špecializuje na výrobu luxusných a športových automobilov. Spoločnosť v roku 1922 založili William Walmsley a William Lyons pod názvom Swallow Sidecar Company. Po druhej svetovej vojne bola spoločnosť premenovaná na jej súčasný názov. V roku 1989 spoločnosť odkúpil koncern Ford a v roku 2008 ju predal indickej spoločnosti Tata Motors. Vo svojich začiatkoch sa firma špecializovala na výrobu motocyklových sajdkár a neskôr sa zamerala aj na výrobu špeciálnych karosérií pre automobily. Prvým automobilom značky Jaguar bol model SS. Značka vyrobila dve kupé z názvami SS1 a SS2. Vozidlá okamžite vzbudili veľký záujem pre svoj originálny dizajn, kvalitné spracovanie a prijateľnú cenu. V roku 1933 značka vyrobila model Tourer, ktorý bol prvý kabriolet vyrobený na základe koncepcie kupé SS a zároveň ho bolo možné využiť aj ako pretekársky voz. V súčasnosti značka produkuje aj elektromobily. Prvým takýmto modelom je Jaguar I-Pace s dojazdom takmer 500 kilometrov. 

Aktuálne modely značky Jaguar

  • Jaguar E-Pace
  • Jagurar F-Pace
  • Jaguar I-Pace
  • Jaguar F-Type
  • Jaguar XE
  • Jaguar XF
  • Jaguar XY
Logo Jaguar
Jaguar XE
1997cm3 / 221 kW, benzín
2210 kg, rok výroby 2017
Najdrahšie PZP:
254 €
Priemerná cena PZP:
175 €
Najlacnejšie PZP:
127 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
48 €
Ročná úspora PZP:
27 %

Vypočítajte si zmluvné poistenie online pre automobil Jaguar

Uzatvorenie poistenia už dávno nie je zdĺhavý a komplikovaný proces. Dnes potrebujete len pár minút času a pripojenie na internet. Naša kalkulačka vám za pár sekúnd vygeneruje všetky ponuky povinného zmluvného poistenia pre vaše vozidlo Jaguar, z ktorej si jednu vyberiete a uzatvoríte poistenie. Posledným krokom je uhradenie poistného a ste poistený.

Tip: Výmena čelného skla pre vozidlá Jaguar môže byť veľmi drahá. Uzatvorte si preto aj pripoistenie čelného skla, ktoré vás kryje v prípade poškodenia a následnej výmeny čelného skla na vašom vozidle.


S online zmluvným poistením určite ušetríte!