pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Rýchle a úsporné PZP pre vozidlá značky Honda

Zvoľte si najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie pre automobil značky Honda. Taktiež môžete využiť aj možnosť uzavrieť si rôzne typy pripoistení a rozšíriť tak poistné krytie vášho auta.

Logo - Honda

Značka Honda a jej história

Japonská nadnárodná korporácia Honda Motor Company vznikla v októbri v roku 1946. Po celom svete je známa ako popredný výrobca automobilov, nákladných automobilov, motocyklov a samostatných pohonných zariadení. Honda je už niekoľko rokov najväčším producentom motocyklov na svete a taktiež si drží prvenstvo aj v objeme vyrobených samostatných pohonných zariadení. Ako automobilka je v poradí ôsma na svete. Spoločnosť Honda má okrem automobilového priemyslu široké pole pôsobnosti. Venuje sa aj návrhom a výrobe lodných motorov, elektro generátorov a záhradných strojov. Táto činnosť spadá do sekcie Honda Power Equipment. Pre spoločnosť bol významný aj rok 1986, kedy sa začala venovať vývoju robotiky a umelej inteligencie. Honda tak vytvorila napr. robota ASIMO, ktorý dokáže reagovať na ľudské gestá a reč. Od roku 2004 sa Honda zaujíma aj o odbor letectva. V spolupráci so spoločnosť GE vznikla firma GE Honda Aero Engines.

Aktuálna ponuka modelov značky Honda

  • Jazz
  • Civic
  • Accord
  • HR-V
  • CR-V
  • NSX
  • Civic Sedan
  • Insight
  • A ostatné modely

Vypočítajte si PZP pre vaše vozidlo Honda

Prehľad cien zákonnej poistky je vypočítaný podľa reálnych údajov o vozidle Honda Civic a údajov o držiteľovi vozidla (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Honda
Honda Civic
1798 cm3 / 104 kW, benzín
1790 kg, rok výroby 2016
Najdrahšie PZP:
223 €
Priemerná cena PZP:
134 €
Najlacnejšie PZP:
111 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
23 €
Ročná úspora PZP:
17 %

Už viete, ako získate najvýhodnejšie PZP pre vozidlo Honda?

Navštívte našu stránku pre výpočet zmluvného poistenia a do kalkulačky zadajte požadované údaje. Kalkulačka vám následne vygeneruje všetky dostupné ponuky PZP pre vaše vozidlo Honda. Zvolíte si jednu z ponúk a následne uzatvoríte poistenie. Posledným krokom je uhradenie poistného a od tohto momentu nadobúda vaše poistenie platnosť.

Tip: Bezpečnosť vášho vozidla vám pomôže zvýšiť aj uzatvorenie rôznych typov pripoistení alebo uzatvorenie havarijného poistenia.


Nájdite si to najlepšie PZP s naším porovnaním cien!