pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Uzatvorte si výhodné PZP pre vozidlá Dodge online

Najlacnejšie zákonné poistenie pre vaše vozidlo značky Dodge si môžete uzatvoriť online a ušetriť tak čas aj peniaze. K poisteniu si môžete pripoistiť aj ďalšie riziká alebo uzatvoriť havarijné poistenie.

Logo - Dodge

História značky Dodge

Firmu Doge založili v roku 1941 bratia John a Horace Dodgeovci. Pôvodne sa venovali výrobe bicyklov, neskôr sa zamerali na výrobu automobilov, pričom na výrobu používali súčiastky od Henryho Forda. Prvý automobil značky Dodge dostal názov Old Betsy a zaznamenal veľký úspech a spoločnosť neskôr začala vyrábať aj nákladné automobily. Po smrti bratov Dodgeovcov v roku 1920 odkúpili spoločnosť americkí bankári v roku 1925. Pre Dodge nakoniec bol prelomový rok 1928, kedy sa značka stala súčasťou Chrysler Corporation. Automobily od tejto značky sa zakrátko stali populárne aj v Európe a ich výroba sa presunula do európskej továrne Chrysler. Po druhej svetovej vojne začala popularita automobilov Dodge prudko stúpať najmä na americkom trhu. Pre značku boli typické progresívne technológie a moderné, imidžové spracovanie, preto sa tieto autá často objavovali aj vo filmoch. V 70. rokoch zaznamenala značka nevídaný úspech s modelmi Dodge 1500 a Dodge Polara, ktorý možno považovať za jeden z prvých svetových automobilov. Razantný úspech dosiahol aj model Dodge Onmin, hatchback s predným pohonom. Po legendárnom úspechu na americkom trhu sa značka v roku 2005 rozhodla vstúpiť na európsky trh, kde priniesla modely Dodge Nitro, Dodger Avenger a Dodge Caliber. V roku 2008 na americký trh tiež uviedla aj model z názvom Dodge Journey.

Modely značky Dodge

  • Avenger
  • Caliber
  • Journey
  • Nitro

Vypočítajte si povinné zmluvné poistenie pre vozidlo Dodge

Uvedená ponuka povinného zmluvného poistenia je vypočítaná pre vozidlo Dodge Caliber na základe uvedených technických parametrov a základných údajov o držiteľovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Dodge
Dodge Caliber
1968 cm3 / 103 kW, benzín
1425 kg, rok výroby 2008
Najdrahšie PZP:
222 €
Priemerná cena PZP:
146 €
Najlacnejšie PZP:
111 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
35 €
Ročná úspora PZP:
23 %

Uzatvorenie PZP pre značku Dodge je jednoduchšie ako si myslíte

Pre uzatvorenie povinného zmluvného poistenia pre automobil Dodge potrebujete len pár minút času a pripojenie k internetu. Naša kalkulačka vám automaticky porovná všetky dostupné ponuky poistení, z ktorých si vy vyberiete tú najvýhodnejšiu. Potom len uhradíte poistné a vaše poistenie je platné.

Tip: Zabezpečenie vášho auta môžete zvýšiť aj prostredníctvom rôznych pripoistení alebo uzatvorením havarijného poistenia. Vaše poistenie si tak môžete prispôsobiť presne podľa vašich požiadaviek.


Vypočítajte si najideálnejšie PZP a ušetrite!