pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Rýchle a jednoduché online poistenie pre vozidlá značky Dacia

Uzatvorenie najvýhodnejšieho PZP pre vašu Daciu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí využiť našu online kalkulačku a povinné zmluvné poistenie si uzatvoríte za pár minút.

Logo - Dacia

Informácie o značke Dacia

Dacia je rumunský výrobca automobilov. Spoločnosť vznikla v roku 1966 a hlavný závod automobilky sa nachádza v meste Mioveni, ktorý sa počas druhej svetovej vojny využíval na výrobu vojenských lietadiel. Prvý model Dacia 1100 bol vyrobený 20. augusta 1968 v spolupráci s francúzskou automobilkou Renault. Spolupráca bola úspešná a tak sa v nasledujúcich rokoch začala výroba ďalších modelov podľa koncepcie Renault -  Dacia 1300 a Dacia 1300 kombi. Renault sa vždy snažil využiť potenciál značky Dacia na maximum. Do celkovej modernizácie závodu, kde sa vyrábajú automobily tejto značky investoval 489 miliónov eur. Aj vďaka tomu je zariadenie výrobnej továrne považované za jedno z najkvalitnejších podľa európskych štandardov. Značka Dacia na trh prináša kvalitné a spoľahlivé autá, ktoré zvládajú jazdenie po nekvalitných cestách a cez nepriaznivé klimatické podmienky. Autá sú vyrábané s dôrazom na zaistenie pohodlia a bezpečnosti celej posádky počas jazdy.

Aktuálna ponuka modelov značky Dacia

  • Logan
  • Logan MCV
  • Sandero
  • Nový Duster
  • Duster
  • Lodgy
  • Dokker

Vypočítajte si online PZP pre vozidlo Dacia

Príklad zobrazuje reálnu ponuku povinného zmluvného poistenia pre vozidlo Dacia Logan podľa konkrétnych technických údajov a údajov o klientovi (fyzická osoba, rok narodenia 1978, trvalé bydlisko Pezinok, bez škodových udalostí).

Logo Dacia
Dacia Logan
898 cm3 / 66 kW, benzín
1520 kg, rok výroby 2014
Najdrahšie PZP:
131 €
Priemerná cena PZP:
97 €
Najlacnejšie PZP:
75 €

Rozdiel priemernej
a najlacnejšej ceny:
22 €
Ročná úspora PZP:
22 %

Viete už, ako získate najvýhodnejšie zmluvné poistenie pre vašu Daciu?

Navštívte našu stránku a využite jedinečnú možnosť online porovnania cien povinného zmluvného poistenia pre značku Dacia. Uvedené ponuky sú vyrátané presne pre vaše vozidlo a ľahko si vyberiete tú najvýhodnejšiu. Poistenie online tak získate nech ste kdekoľvek. Celý proces nikdy nebol jednoduchší a rýchlejší!

Tip: Ak chcete zvýšiť zabezpečenie vášho auta, k PZP si môžete uzatvoriť aj rôzny typy pripoistení alebo havarijné poistenie. Zvýšite tak ochranu vášho auta a budete cestovať s istotou, že vás nič len tak neprekvapí.


Nájdite si ideálne PZP a ušetrite!