Porovnanie PZP


Porovnanie a uzatvorenie poistenia online.

Porovnať ceny PZP

Využili ste už PZP porovnanie?

Že ešte nie? Stále máte ale možnosť zistiť, kde je poistenie auta pre Vás najvýhodnejšie. Ušetríte si nielen čas, ale najmä finančné prostriedky. Porovnávač cien povinného zmluvného poistenia (PZP) na stránkach Netfinance.sk je vždy aktualizovaný podľa najnovších cenníkov poisťovní. Po vyplnení formuláru tak vždy získate aktuálne ceny povinného zmluvného poistenia!

Čo vám porovnanie PZP prinesie?

  • ľahký výber poisťovne
  • objektívne informácie o všetkých poisťovniach
  • najvýhodnejšiu ponuku poistenie auta

Čo Vám prinesie uzatvorenie poistenia cez portál Netfinancie.sk?

  • rýchle, pohodlné a jednoduché uzatvorenie PZP
  • PZP podľa Vašich predstáv za najlepšiu cenu
  • kvalitný servis
  • poradenstvo po celú dobu trvania poistného vzťahu

Presvedčte sa o tom, že porovnanie PZP Vám skutočne šetrí peniaze!

Príklad ročnej úspory z cenníka povinného zmluvného poistenia

Na príkladoch dvoch vozidiel, pri ktorých porovnávame cenu PZP podľa cenníkov všetkých poistovní, môžete vidieť cenu priemernej poistky – koľko zaplatíte za poistenie. Priemernú cenu PZP potom porovnávame s našou najlacnejšou ponukou, ktorá vyšla v našom porovnaní zákonného poistenia. Ľahko tak zistíte, koľko napríklad môžete ročne ušetriť za Vaše povinné zmluvné poistenie.

Príklad A
Škoda Fabia,
1198 ccm, 40 kw,
1550 kg, r.v.2003
Príklad B
Kia Sportage,
1995 ccm, 135 kw,
2140 kg, r.v. 2011
Najdrahšia cena 212,44 € 349,41 €
Priemerná cena 102,74 € 226,50 €
Naša najlacnejšia cena 81,24 € 144,97 €
Rozdiel priemernej a najlacnejšej ceny 70,50 € 81,53 €
Ročná úspora 21 % 35 %

Poznámka: Kalkulácia bola pre klienta (držiteľa vozidla) z Bratislavy, narodeného v roku 1979 bez bonusu za predchádzajúce PZP.

Vyskúšajte si ho sami! Porovnanie PZP je nezáväzné a jednoduché

Jediné, čo Vás donúti popremýšľať, je výsledok porovnania a cena výsledného poistenia. Portál Netfinancie.sk prináša porovnanie PZP ako praktickú službu pre Vás – našich klientov. Vo Vašom záujme Vám porovnávacia kalkulačka na základe zadaných údajov objektívne vyberie tú najvýhodnejšiu ponuku. Ostatné zoradí podľa ceny. Práve tá býva väčšinou smerodajná pri požiadavke na PZP. Nemusíte však na dané poradie prihliadať, ale riadiť sa svojimi kladnými skúsenosťami či odporúčaniami o poisťovniach. Konečné rozhodnutie je na Vás. Snažíme sa, aby ste boli maximálne spokojní, a preto prinášame online poistenie, vďaka ktorému je uzatváranie PZP jednoduché, rýchle a pohodlné.