pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

V porovnaní PZP už nájdete aj ČSOB Poisťovňu

16.11.2017 | Autor: Netfinancie.sk

Zavŕšili sme tak našu snahu ponúknuť vám kompletnú ponuku povinného zmluvného poistenia na trhu. Od teraz si budete môcť porovnávať aj produkty ČSOB Poisťovne.

V skratke o poisťovni ČSOB

ČSOB Poisťovňa je univerzálnou poisťovňou, ktorá poskytuje širokú ponuku produktov životného aj neživotného poistenia. Nie je zameraná na žiadnu skupinu klientov a svoje služby ponúka ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Okrem špičkových služieb na prvotriednej úrovni u nej môžete očakávať aj kvalitné poradenstvo vďaka množstvu odborníkov na poistenie. Viac informácií o histórii poisťovne, jej oceneniach či kontaktoch sa dočítate na našej stránke.

Ponuka PZP od ČSOB Poisťovne

V rámci povinného zmluvného poistenia ponúka ČSOB dva produkty, ktoré sa líšia výškou limitov poistného krytia. Aj pri tom nižšom variante však poisťovňa už prekračuje zákonom stanovené minimálne limity (5 mil. € a 1 mil. €) a poskytuje najvyššie limity poistného plnenia v PZP.

Povinné zmluvné poistenie Štandard

  • 6,07 mil. € pri škodách na zdraví
  • 2 mil. € pri škodách na majetku

Povinné zmluvné poistenie Nadštandard

  • 7 mil. € pri škodách na zdraví
  • 7 mil. € pri škodách na majetku

PZP je určené všetkým vozidlám do 3,5 t a výška poistného sa odvíja najmä od formy držiteľa, veku a trvalého bydliska. V rámci asistenčných služieb získate zdarma pomoc v rôznych problematických situáciách súvisiacich s vašim vozidlom, ako napr. opravu vozidla na mieste pri poruche alebo nehode, odťah, otvorenie a výmenu zámku pri strate kľúčov, pomoc pri defekte, náhradné vozidlo v prípade krádeže vozidla.

ČSOB Poisťovňa poskytuje aj ďalšie benefity

Čo sa týka zliav, môžete ich očakávať pri vstupe do poistenia, ak máte vozidlo s nižším výkonom alebo bývate vo vybranom regióne. Ušetríte však aj v prípade, ak budete platiť ročne, máte vo vozidle bezpečnostnú výbavu alebo máte nejaké iné produkty v rámci ČSOB Finančnej skupiny. K základnému poisteniu si navyše môžete uzavrieť aj viacero zaujímavých a praktických pripoistení.

Aby ste získali kompletné informácie nielen o produktoch, ale aj samotnej výške poistného priamo pre vás a vaše vozidlo, najlepším riešením je využiť našu porovnávaciu kalkulačku, v ktorej nájdete už aj ČSOB Poisťovňu.


Porovnajte, poistite a ušetrite!