pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

T–Com uzavrel dohodu o spolupráci s portálom Netfinancie.sk

22.11.2008 | Autor: Netfinancie.sk

Najväčší slovenský telekomunikačný operátor Slovak Telekom rozšíril ponuku svojich služieb o poskytovanie informácií o povinnom zmluvnom poistení (PZP). Na linke Info Asistent číslo 12 111 sa zákazníci môžu prostredníctvom školeného operátora dozvedieť informácie o cenách zákonného poistenia pre rok 2008 na ich vozidlo.

Na zisťovanie cien poistenia sa používa interný kalkulačný modul spoločnosti Netfinancie s r.o., prevádzkovateľa portálu Netfinancie.sk. Zákazníci služby Info Asistent číslo 12 111 si tak môžu pohodlne a jednoducho zabezpečiť výpočet a porovnanie cien PZP. V prípade záujmu môžu prostredníctvom spoločnosti Netfinancie poistenie motorových vozidiel aj uzatvoriť, a to v ktorejkoľvek poisťovni.

Prevádzkovateľ prvej internetovej kalkulačky PZP na Slovensku, spoločnosť Netfinancie, očakáva od tejto spolupráce zvýšenie záujmu o svoje služby. „Týmto naša spoločnosť uľahčí prístup k rýchlemu poisteniu aj klientom, ktorí dávajú prednosť telefonickému kontaktu pred internetom,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Vladimír Cvik. Služby internetovej kalkulačky www.netfinancie.sk pritom pomáhajú majiteľom vozidiel nájsť najvhodnejší poistný produkt a ušetriť pritom peniaze.

Zámerom T-com je ponúknuť zákazníkovi komplexnú starostlivosť a prístup k informáciám, ktoré potrebuje. „Informovanie o poistení áut, výpočte a porovnaní cien PZP cez telefón, považujeme za ďalší príklad výhodných služieb, ktoré naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom prostredníctvom linky 12111,“ povedala Magdaléna Bobáňová, vedúca Odboru operátorských a asistenčných služieb spoločnosti Slovak Telekom. Pretože záujem o povinné zmluvné poistenie má výrazný potenciál rastu, T-Com sa rozhodol spolupracovať so spoločnosťou Netfinancie, špecialistom na poisťovanie automobilov cez telefón a prostredníctvom internetu. O záujme Slovákov o ceny zákonného poistenia svedčí aj skutočnosť že za tri mesiace fungovania nezávislého portálu www.netfinancie.sk, na ňom klienti uskutočnili viac ako 260 tisíc kalkulácií povinného zmluvného poistenia.

O Netfinancie.sk

Spoločnosť Netfinancie s r.o. je nezávislá finančno - poradenská spoločnosť špecializovaná na internetové a osobné finančné poradenstvo. Je prevádzkovateľom portálu www.netfinancie.sk a ako prvá na Slovensku uviedla 19. júla 2007 na online trh prvú kompletnú kalkulačku s aktuálnymi sadzbami povinného zmluvného poistenia. Od spustenia služby sme našim klientom vypracovali 200 tis. kalkulácií. Poistenie dojednávame telefonicky na čísle 033 240 00 02 alebo cez internet. Spoločnosť založili ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z vrcholového a obchodného manažmentu zahraničných finančných inštitúcií, poisťovní a bánk.

Netfinancie.sk je sesterskou spoločnosťou českého portálu Netfinance.cz.

O Slovak Telekom, a.s.

Pomocou služby Info Asistent na čísle 12 111 získate jednoducho a rýchlo aktuálne informácie 24 hodín denne z týchto oblastí:

 • cestovné poriadky - príchody a odchody vlakov a autobusov, meškaniach spojov, prílety a odlety leteckých spojov vnútroštátnych liniek
 • cestovné poriadky mestskej hromadnej dopravy - vyhľadanie spojenia vo všetkých mestách a obciach podľa vami zadaného čísla linky alebo názvu zastávky
 • ubytovanie – hotely a chaty na celom Slovensku, možnosti ubytovania pri vodných nádržiach, na horách, informácie o hradoch a zámkoch, jaskyniach, reštauráciách, taxislužbách, požičovniach áut či možnostiach zábavy
 • kultúrne podujatia - programy kín a divadiel, koncerty a festivaly, filmové, knižné či hudobné novinky, rôzne spoločenské udalosti a semináre nielen na Slovensku
 • turistika - horské strediská, lanové dráhy, turistické trate a letné strediská na Slovensku a v Českej republike
 • filmy - aktuálne filmové premiéry, kiná a termíny, v ktorých bude vybraný film premietaný
 • reality - predaj, kúpa a prenájom bytov, kancelárii, stavebných pozemkov, atď. na Slovensku aj v zahraničí
 • výherné čísla z lotérií, napr. LOTO, KENO apod., športové výsledky
 • inzercia - podávanie inzerátov v 28 kategóriách
 • informácie o zdravotníckych zariadeniach - vyhľadanie zdravotníckych zariadení, lekárov, lekárni
 • dopravné informácie - zjazdnosť ciest, dopravné nehody
 • počasie - aktuálne informácie o počasí na celom svete

Pýcha služby Info Asistent 12111

 • spojenie na vyhľadané číslo, odoslanie požadovaných informácií prostredníctvom SMS
 • rezervácia vstupeniek na koncerty a kultúrne podujatia cez Ticketportal
 • rezervácia dovoleniek, rezervácia ubytovania na Slovensku
 • donáška kvetov a darčekových predmetov v rámci Slovenskej republiky, ČR, PL, HU
 • a absolútna novinka možnosť telefonickej rezervácie leteniek do celého sveta