pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Generali má nový produkt - bude chrániť zamestnancov

17.07.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Od mája tohto roka si v známej slovenskej poisťovni môžete poistiť aj zodpovednosť zamestnanca. Generali takto rozširuje svoje portfólio poistných produktov a klientov láka na nové, výhodné podmienky poistenia.

Kto robí, robí aj chyby. Myslí na to aj Generali, ktorá do svojej ponuky produktov zaradila aj poistenie zodpovednosti zamestnanca. Poistenie zamestnancov je v tejto poisťovni výnimočné tým, že už základný rozsah poistenia zahŕňa celú všeobecnú zodpovednosť zamestnanca. To znamená, že rozsah poistky nie je rozdelený do rôznych rizík a klient si nemusí uzatvárať jednotlivé pripoistenia. V rámci tohto produktu je potrebné pripoistiť si iba škodu spôsobenú na zverenom motorovom vozidle zamestnávateľa. Havarijné poistenie v tomto prípade nie je nutné.

Výhodné krytie poistenia zamestnanca od Generali

Poistenie zodpovednosti zamestnanca zahŕňa v Generali aj škody spôsobené chybne vykonanou prácou alebo službou, tiež škody vzniknuté inak ako na zdraví, na veci a na prepravovaných veciach. V rámci tohto poistenia možné poistiť aj ľudí pracujúcich na dohoduzamestnancov personálnych agentúr. Nový produkt sa odlišuje aj v tom, že jeho územná platnosť nie je obmedzená a vzťahuje sa teda na škody spôsobené kdekoľvek na svete. Poistenie je možné dojednať elektronicky bez podpisu klienta. Na to, aby sa poistka stala platnou, stačí uhradiť poistné.

Poistný trh na Slovensku je tak bohatší o ďalší zaujímavý produkt, ktorý môže klientov prilákať na výhodné podmienky. Vždy je dôležité vykonávať svoju prácu zodpovedne a precízne, nehody sa však môžu stať kedykoľvek. Ani v takýchto chvíľach však na to zamestnanci nemusia byť sami. Chrbát im môže kryť zodpovednosť zamestnanca.

Zdroj: generali.sk