pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Netfinancie.sk sa predstavia aj na SIBAF forum 2016

11.10.2016 | Autor: Netfinancie.sk

Okrem pravidelného hosťovania v relácii Teleráno a rôznych rozhlasových reláciách sa Netfinancie tentokrát objavia aj na podujatí SIBAF forum 2016. Konkrétne vďaka nášmu odborníkovi na poistenie, Mgr. Vladimírovi Cvikovi, ktorý bude jednu z diskusií moderovať.

Konkrétna panelová diskusia sa bude venovať téme – Informatizácia v poisťovniach a činnosť SFA, príležitosti a nástrahy (pozn. red. SFA – samostatný finančný agent). Diskutovať na túto tému budú zástupcovia poisťovní aj maklérskych spoločností.

Čím je zaujímavé podujatie SIBAF forum?

SIBAF forum 2016 je vzdelávacie podujatie pre odbornú verejnosť, ktorého 11. ročník sa bude konať v Bratislave už zajtra, t.j. 12.10.2016. Ako každý rok, aj tento sa predpokladá, že účastníci si z neho odnesú nové poznatky a skúsenosti z oblasti poistenia, jeho sprostredkovania, ako aj rizikového manažmentu. V neposlednom rade stretnú svojich súčasných, ale aj nových obchodných partnerov, a tak si upevnia obchodné vzťahy, či vytvoria zaujímavé príležitosti do budúcna.

Po prvýkrát bude program súbežne prebiehať v troch miestnostiach, tak je pravdepodobné, že si každý nájde tému, ktorá ho zaujme. Okrem vyššie uvedenej, ktorú bude moderovať náš kolega, vyberáme zopár ďalších:

  • Aktuálny stav a trendy v oblasti poistenia SR
  • Vybrané aktuálne problémy z praxe PZP
  • Finančné sprostredkovanie a ochrana spotrebiteľa
  • Forma a prostriedky kontroly činnosti PFA z pozície odborného garanta
  • Finančná analýza – Minimálne znalosti poisťovacieho makléra
  • a mnohé ďalšie.

Kompletný program nájdete na oficiálnej stránke podujatia.

Vladimír Cvik, Netfinancie, s.r.o.