0948 197 625
0918 462 422
0911 696 920
Facebook
LinkedIn

PO-PIA: 08:00-17:00

Zúčastníme sa konferencie sprostredkovateľov v poisťovníctve

15.05.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Spoločnosť Netfinancie už dlhodobo patrí medzi najlepších v oblasti sprostredkovania poistenia. Preto aj aj tento rok budeme mať zastúpenie na odbornej vzdelávacej konferencii určenej pre sprostredkovateľov v poisťovníctve.

Poisťovníctvo je oblasť, ktorá sa neustále vyvíja a zlepšuje. Odborné vzdelávacie podujatia preto aj v tejto sfére majú svoj význam. Jedným z podujatí, ktoré stojí za pozornosť je Konferencia sprostredkovateľov v poisťovníctve, ktorú organizuje Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) v spolupráci s jej partnerom Asociáciou finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AIFSP). Na tejto konferencii, ktorá sa bude konať 30.5.2019 bude predstavený prvý ročník projektu Ocenenie SASP, ktoré bude oceňovať poistné produkty.

Súčasťou podujatia budú aj moderované diskusie so zástupcami poisťovní, ktoré sa budú zaoberať najmä problematikou poistenia zodpovednosti podnikateľov. Konferencie sa zúčastnia aj zástupcovia Národnej banky Slovenska a Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorý počas svojich príhovorov prednesú odkaz trhu a predstavia trendy pre rok 2019.

Jednu z diskusií bude moderovať aj konateľ spoločnosti Netfinancie Vladimír Cvik. Teší nás, že sa ako odborníci z oblasti poisťovníctva môžeme zúčastniť takejto odbornej konferencie, spolu so zástupcami poisťovní, Národnej banky Slovenska a Ministerstva financií.


Hľadáte výhodné PZP, poistenie majetku, či sa chcete poistiť na dovolenku za najlepšiu cenu? Využite naše porovnávacie kalkulačky a ušetrite!