pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Zúčastníme sa konferencie sprostredkovateľov v poisťovníctve

15.05.2019 | Autor: Katarína Zelinková

Spoločnosť Netfinancie už dlhodobo patrí medzi najlepších v oblasti sprostredkovania poistenia. Preto aj aj tento rok budeme mať zastúpenie na odbornej vzdelávacej konferencii určenej pre sprostredkovateľov v poisťovníctve.

Poisťovníctvo je oblasť, ktorá sa neustále vyvíja a zlepšuje. Odborné vzdelávacie podujatia preto aj v tejto sfére majú svoj význam. Jedným z podujatí, ktoré stojí za pozornosť je Konferencia sprostredkovateľov v poisťovníctve, ktorú organizuje Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) v spolupráci s jej partnerom Asociáciou finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AIFSP). Na tejto konferencii, ktorá sa bude konať 30.5.2019 bude predstavený prvý ročník projektu Ocenenie SASP, ktoré bude oceňovať poistné produkty.

Odborné diskusie o poistení zodpovednosti podnikateľov

Súčasťou podujatia budú aj moderované diskusie so zástupcami poisťovní, ktoré sa budú zaoberať najmä problematikou poistenia zodpovednosti podnikateľov. Konferencie sa zúčastnia aj zástupcovia Národnej banky Slovenska a Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorý počas svojich príhovorov prednesú odkaz trhu a predstavia trendy pre rok 2019.

Jednu z diskusií bude moderovať aj konateľ spoločnosti Netfinancie Vladimír Cvik. Teší nás, že sa ako odborníci z oblasti poisťovníctva môžeme zúčastniť takejto odbornej konferencie, spolu so zástupcami poisťovní, Národnej banky Slovenska a Ministerstva financií.


Hľadáte výhodné PZP, poistenie majetku, či sa chcete poistiť na dovolenku za najlepšiu cenu? Využite naše porovnávacie kalkulačky a ušetrite!