pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Cestovať môžete už aj s poistením od Groupamy

27.08.2015 | Autor: Netfinancie.sk

Opäť rozširujeme rady a najmä riadky nášho porovnania cien. Tentokrát v krátkodobom a ročnom cestovnom poistení, konkrétne o poisťovňu Groupama.

Hoci by sme mohli povedať, že sezóna cestovania sa nám pomaly blíži k záveru, nie je to dôvod, aby sme našu ponuku nerozšírili o ďalšiu poisťovňu. Naši klienti, ktorí hľadajú to najvýhodnejšie cestovné poistenie, si tak môžu odteraz vyberať z viacerých ponúk. Do porovnania cien cestovného poistenia nám pribudla poisťovňa Groupama.

Aké cestovné poistenie ponúka?

Záujemcovia si môžu vybrať krátkodobý variant, ale aj poistenie do zahraničia na celý rok. Medzi hlavné výhody cestovného poistenia od Groupamy patrí skutočnosť, že deti do 3 rokov majú poistenie zdarma a deti do 14 rokov (vrátane) za polovičné poistné. Navyše neobmedzuje dĺžku jedného pobytu v zahraničí a pri poistnej udalosti neuplatňuje pri žiadnom riziku spoluúčasť. Ľudí, ktorí radi športujú, určite poteší, že rekreačné športy sú zahrnuté v základnom poistení. Súčasťou každého balíka sú aj rozsiahle asistenčné služby dostupné 24 hodín denne po celý rok.

Vyskúšajte priamo naše porovnanie cien, kde vám na základe vašich údajov zobrazíme už aj ponuku od poisťovne Groupama.