Logo - Netfinancie.sk

pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Porovnajte si ceny poistenia online!

Vypočítajte si cenu PZP a získajte najlacnejšie poistenie.
Naša kalkulačka vám porovná ceny všetkých poisťovní
a pomôže vám uzatvoriť si poistenie online.

Maskot kalkulačka – PZP

Havarijné poistenie

Maskot kalkulačka – havarijné poistenie
Hyundai i30

bežná cena
563 €
najnižšia
307 €
Porovnať ceny

Cestovné poistenie

Maskot kalkulačka – cestovné poistenie
osoba / deň
už od
0,49 €
Porovnať ceny

Aké výhody vám ponúka naše online poistenie?

Váhy – porovnanie cien poistenia

Nestranné porovnanie cien

Nezvýhodňujeme žiadnu poisťovňu ani produkt. Objektívne porovnanie cien je našou hlavnou prioritou.
Peňaženka – najnižšie ceny poistenia

Garancia najnižšej ceny

Naše ceny obsahujú všetky získateľné zľavy a bonusy, sú konečné, bez príplatkov či ďalších navýšení.
Šípka – priama platba poisťovni

Platba priamo poisťovni

Poistné hradí klient vždy priamo poisťovni. Vďaka službe CardPay je možné platiť aj okamžite kartou.
Ruka – poradenstvo pre klientov

Odborné poradenstvo

Všetkým našim klientom ponúkame poradenstvo zdarma, a to počas celej doby trvania poistného vzťahu.

Vyberte si super poistenie od Netfinancie.sk!

Či už hľadáte základné informácie o poistných produktoch, aktuálne kontakty poisťovní alebo vás zaujíma cenové porovnanie poistenia – to všetko, a ešte oveľa viac, nájdete na našom portáli. Stačí jeden klik a presvedčíte sa sami. Hoci sa primárne špecializujeme na neživotné poistenie, poskytujeme aj informácie a poradenstvo klientom, ktorí sa zaujímajú o poistenie životné či povinné verejné poistenia.

V rámci nášho portfólia si môžete vybrať spomedzi viacerých druhov poistení, akými sú napríklad poistenie auta, poistenie majetku, cestovné poistenie či zodpovednostné poistenie. Pre motoristov máme konkrétne v ponuke povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, poistenie sedadiel, poistenie autoskla, 100% GAP poistenie či asistenčné služby. Majetkové poistenie je možné u nás uzatvoriť jednak ako poistenie nehnuteľnosti alebo poistenie domácnosti, pričom poistiť si možno rodinný dom, byt alebo chatu. Cestovné poistenie ponúkame online v krátkodobom aj celoročnom variante, pričom pre turistov máme aj online poistenie do hôr. Našu ponuku online poistení uzatvára poistenie zodpovednosti zamestnanca a poistenie právnej ochrany, ktoré v najbližšom čase doplní úrazové poistenie a zdravotné poistenie pre cudzincov. Sledujte naše aktuality z poistenia a nič vám neunikne!

Aktuality z poistenia

žena v aute pri mori
Na čo nezabudnúť pri dovolenke autom? 8 dôležitých tipov

Dovolenka autom, najčastejšie do Chorvátska či Talianska, je najmä u Slovákov veľmi obľúbenou možnosťou. Vlastné auto zabezpečí isté pohodlie a samostatnosť, keďže sa nemusíte časovo prispôsobovať. Môžu sa však objaviť isté nepríjemnosti. Preto máme pre vás niekoľko užitočných rád, ako sa pripraviť na cestovanie vlastným autom do zahraničia.

cestovný pas
Cestovné doklady na poslednú chvíľu vás vyjdú draho!

Dovolenková sezóna prináša okrem množstva dovolenkových zážitkov aj viacero povinností, ktoré vás pred odchodom čakajú. Jednou z nich je aj kontrola platnosti cestovných dokladov s ohľadom na to, kam cestujete. Oplatí sa to však robiť v časovom predstihu, keďže cena za expresné vybavenie pasu sa vám určite nebude páčiť.

záber hotela
Cestovateľský manuál: Ako si vybrať ubytovanie na dovolenku?

Jedným z najdôležitejších krokov pri plánovaní každého výletu či dovolenky je výber správneho ubytovania. Práve to totiž dokáže výrazne ovplyvniť vašu spokojnosť, a teda aj celkový dojem z dovolenky. Našťastie, ubytovacích možností je skutočne veľa a môžete si vybrať čokoľvek od dobrodružného kempovania až po luxusný hotel.

padnutý strom
Nedovoľte, aby vás prírodný živel finančne zruinoval

Búrky, krupobitie alebo prívalové dažde nás môžu prekvapiť. A to hlavne vtedy, keď zanechajú škody na majetku. Zatečené steny, poškodené strechy či škody na autách sa môžu vyšplhať až na niekoľko tisíc eur. Zaplatí to vaša poisťovňa?