Online poistenie


Porovnanie a uzatvorenie poistenia online.

Porovnať ceny PZP

Prečo práve online poistenie?

 • najjednoduchšia možnosť
  Porovnávacia kalkulačka pre online poistenie na portáli Netfinancie.sk Vám na základe základných údajov o Vás a Vašom vozidle vypočíta výšky poistného u všetkých slovenských poisťovní za Vás. Nemusíte navštíviť žiadnu pobočku, no aj tak budete vedieť všetky aktuálne ponuky.
 • najrýchlejšia alternatíva
  Kalkulačka pre porovnanie PZP Vám jednotlivé produkty a ceny porovná v priebehu niekoľkých sekúnd. Oslobodí Vás od zdĺhavých byrokratických záležitostí a zabezpečí rýchle vybavenie Vášho zákonného poistenia.
 • najprehľadnejšia cesta
  Nemáte k dispozícii len jednu ponuku poisťovne, ako by tomu bolo v kamennej pobočke. Porovnávač online poistenia Vám zobrazí všetky poisťovne spolu s ich poistnými produktami zoradené podľa výšky poistného v prehľadnej tabuľke. Máte tak ihneď prehľad, ktorá je tá najlacnejšia ponuka.
 • najkvalitnejší variant
  Hoci ide o službu online, máte k dispozícii všetky potrebné informácie, ktoré pre poistenie auta potrebujete – nielen cenu, ale aj rozsah krytia jednotlivých poistných produktov. Výsledkom je online poistenie šité na mieru.

Online poistenie Vám šetrí nielen Váš čas, ale aj energiu a peniaze!

Prečo mať dôveru k online službám?

Poistenie online je nielen výhodné, ale aj bezpečné. Nemusíte tak mať žiadne obavy. Hoci ide o online službu, k dispozícii sú Vám kvalifikovaní pracovníci a poistní poradcovia, ktorí Vám pomôžu pri každej nejasnosti. Navyše Vám poskytujú bezplatný servis nielen pri uzatváraní poistenia, ale i po celú dobu trvania poistného vzťahu. Samotné uzatváranie online poistenia je zabezpečené certifikátom GeoTrust. Navyše prenos Vašich osobných údajov chráni šifrovaný kód SSL (Secure Sockets Layer). Skontrolovať si ho môžete prostredníctvom označenia https:// v URL adrese, namiesto bežného http://. Staráme sa nielen o najvýhodnejšie poistenie, ale aj o Vašu bezpečnosť!