pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

Autosklo Hornet, s.r.o.


Logo - Autosklo Hornet, s.r.o.

O partnerovi Autosklo Hornet, s.r.o.

Autosklo Hornet, ako jedna z popredných spoločností na Slovensku, sa zaoberá opravou a výmenou automobilových skiel a kompletným servisom autoskiel. Spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1994, je overeným partnerom viacerých slovenských poisťovní, pre ktoré robí obhliadky poškodených autoskiel a spracováva všetku potrebnú dokumentáciu.

Okrem opravy a výmeny autoskla ponúka spoločnosť Autosklo Hornet, s.r.o aj montáž bezpečnostných a protislnečných autofólií, a tiež výhodné poistenie autoskla. Čelné sklo vozidla si je možné poistiť prostredníctvom dvoch poistných produktov, a to Hornet Assist Regular – poistenie pre nepoškodené autosklo a Hornet Assist Help – poistenie pre poškodené sklo.

Opraviť, vymeniť či poistiť si čelné sklo na vozidle je možné vo viac ako 40 mestách na Slovensku, v ktorých má spoločnosť Autosklo Hornet svoje pobočky. Od roku 2011 ponúka Autosklo Hornet svoje služby aj mobilne a svojim klientom poskytuje aj bezplatný, odborný poradenský servis v oblasti zasklenia vozidiel a starostlivosti o čelné sklá automobilov.


Kontaktné informácie Autosklo Hornet, s.r.o.

Úplný názov spoločnosti
Autosklo Hornet, s.r.o.
Sídlo spoločnosti
Žilinská 774/1
017 01 Považská Bystrica
IČO
31 600 476
Obchodný register
Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka číslo: 2549/R

Zákaznícky servis
Web stránka
Sociálne siete