pon-pia: 08:00-17:00
0850 555 000

ASA – Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.


Logo - Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.

O partnerovi ASA – Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.

Spoločnosť Autoklub Slovakia Assistance, známa u nás aj pod skratkou ASA, je zameraná na poskytovanie pomoci motoristom na cestách. ASA ponúka základnú pomoc a asistenciu predovšetkým tým vodičom, ktorí sa ocitli v núdzovej situácii a nevedia si sami pomôcť. Asistenčné služby autoklubu ASA môžu využívať všetci motoristi bez ohľadu na členstvo.

Na Slovensku je ASA výhradným zmluvným partnerom najväčšej európskej asistenčnej spoločnosti ARC Europe, ktorá poskytuje svoje služby najmä majiteľom nových automobilov. ASA sa však nezameriava len na nich, ale aj na členov medzinárodných autoklubov, držiteľov národných a medzinárodných dokumentov ASA a všetkých ostatných tuzemských a zahraničných motoristov.

ASA poskytuje asistenčné služby v rozsahu krátkodobého alebo dlhodobého krytia a pre členov svojho autoklubu ponúka okrem asistenčných služieb aj mnohé ďalšie výhody. Autoklub Slovakia Assistance venuje značnú pozornosť aj bezpečnosti na cestách, a preto na vzdelávaní detí a dospelých participuje tak priamo, ako aj nepriamo, prenajímaním bezpečnostno-preventívnych pomôcok na rôzne edukačné akcie.


Kontaktné informácie ASA – Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.

Úplný názov spoločnosti
Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.
Sídlo spoločnosti
Bosákova 3
851 04 Bratislava
IČO
31 370 977
Obchodný register
Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 6872/B

Zákaznícky servis
Web stránka