NN Životná poisťovňa, a.s.


Logo - NN Životná poisťovňa

O poisťovni NN Životná poisťovňa, a.s.

Nadnárodná finančná spoločnosť ING (International Netherlanden Group) má viac ako 160-ročnú skúsenosť v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, investícií a dôchodkov. Pôsobí vo vyše 50 krajinách sveta, svoje služby poskytuje viac ako 75 miliónom klientov a za svoju činnosť získala už množstvo zahraničných aj domácich ocenení. Svoje produkty ponúka NN poisťovňa tak jednotlivcom, ako aj podnikateľským osobám a štátnym organizáciám.

Spoločnosť ING sa v roku 1991 stala prvou zahraničnou finančnou spoločnosťou pôsobiacou na Slovensku v oblasti korporátneho a retailového bankovníctva, životného a dôchodkového poistenia a sporenia a v oblasti investovania a správy aktív. V roku 1996 vstúpila spoločnosť ING na trh životného poistenia založením životnej poisťovne Nationale – Nederlanden(NN), ktorá od roku 2003 pôsobila pod názvom ING Životná poisťovňa. Od roku 2015 sa poisťovňa vracia opäť k pôvodnému názvu a vystupuje ako NN Životná poisťovňa.

V roku 2004 vznikli ING doplnková dôchodková poisťovňa a ING dôchodková správcovská spoločnosť, dnes už pod názvom NN, ktoré umožňujú slovenským klientom sporiť na dôchodok v III. a II. dôchodkovom pilieri. Spoločnosť NN je dlhodobým lídrom v oblasti dôchodkového sporenia na Slovensku, za čo získala v roku 2007 viacnásobné ocenenie v súťaži Zlatá minca ešte ako spoločnosť ING, konkrétne za kvalitu, spoľahlivosť, efektívnosť a originalitu produktov a služieb.


Kontaktné informácie NN Životná poisťovňa, a.s.

Úplný názov spoločnosti
NN Životná poisťovňa, a.s.
Sídlo spoločnosti
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava
IČO
35 691 999
Obchodný register
zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sa, vložka číslo: 1095/B

Zákaznícky servis
0850 111 464
E-mail
Web stránky
Sociálne siete

Aktuality - NN Životná poisťovňa, a.s.

Netfinancie.sk sa predstavia aj na SIBAF forum 2016